Realizacje.

  • Dodrukarki.pl
  • Dodrukarki.pl - wdrożenie i obsługa Firma prowadząca sklep DoDrukarki.pl działa od 1992 roku. Obecnie jest jednym z najpopularniejszych sklepów oferujących materiały eksploatacyjne do wszelkiego rodzaju urządzeń drukujących i kopiujących.

   Convertis – poza obsługą kampanii cpc prowadzi zaawansowaną opiekę techniczną, przygotowując dedykowane rozwiązania w sklepie – m.in. zaawansowany algorytm wyszukiwania, dedykowane systemy rabatowe, integracje zewnętrzne i ogólna opieka nad sklepem. Ponadto, obecnie pracujemy nad nową szatą graficzną sklepu.

   Wyniki W ciągu roku we wszystkich kanałach wzrosła liczba sesji – średnio o 73% przy podobnych statystykach używalności strony, zaś przychody wzrosły o 35%
  • Sklepcharakteru.eu
  • Sklep.charaktery.eu - wdrożenieTo jeden z najbardziej popularnych polskich miesięczników popularnonaukowych ukazujący się od 1997 roku, poświęcony psychologii.

   Dla Charakterów mieliśmy zaprojektować szatę graficzną, napisać specjalne moduły: połączyć z szyfrowaniem z plikami Legimi, połączyć z WF-Magiem, stworzyć dla nich specjalny moduł łączący Paczka w Ruchu, stworzyliśmy specjalny moduł do sprzedaży prenumerat i prenumerat łączonych. A do tego celem było zwiększenie sprzedaży i połączenie z już obecnym portalem z wiedzą.

   WynikiŚredni współczynnik konwersji w okresie dwumiesięcznym wzrósł w stosunku do poprzedniego roku o ponad 150%, zaś sprzedaż wzrosła o połowę.
  • Elwix.pl
  • Elwix.pl - obsługa i rozwój sklepu Sklep Elwix.pl dostarcza klientom markową odzież, obuwie oraz akcesoria od takich marek jak Wrangler, Lee, VANS czy EASTPAK.

   Dla Elwix.pl przygotowujemy kreacje reklamowe w sieciach społecznościowych, mailingach, prowadzimy kampanie cpc oraz monitorujemy kanał CENEO. Zajmujemy się także obsługą techniczną sklepu, wprowadzając także dedykowane – moduły – m.in. zaawansowaną integrację z zewnętrznymi usługami (np. Allegro.pl).

   Wyniki Już w pierwszym miesiącu po stworzeniu sklepu uzyskaliśmy pięciocyfrowe wyniki sprzedaży, polepszając te wartości w kolejnych miesiącach.
  • Freedelikatesy.PL
  • Freedelikatesy.pl - wdrożenie Freedelikatesy to sklep ze zdrową żywnością, pozbawioną GMO i szkodliwych związków chemicznych.

   Dla sklepu przeprowadziliśmy wdrożenie, dostosowując grafikę oraz przygotowując dedykowane funkcjonalności: zaawansowane metody wyboru dostaw – także z dostawą własnym transportem w określone dni, specjalny moduł rabatowy ze wzrastającą wartością rabatu na podstawie wartości produktów w koszyku („Turboluta”) i inne dodatkowe funkcjonalności.

   Wyniki? Sprawdź efekt na stronie: http://freedelikatesy.pl/
  • Organic24.pl
  • Organic24.pl - wdrożenie i obsługa Organic to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Firma posiadamy 40 sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski oraz sklep internetowy Organic24.pl realizujący zamówienia wysyłkowe na terenie całego kraju. Zakupy w ORGANIC Farma Zdrowia robi już ponad 1 milion klientów rocznie.

   Dla Organic.pl przeprowadziliśmy wdrożenie nowej szaty graficznej, jak również wykonanie dodatkowych modułów dedykowanych dla branży. Prowadzimy także kampanie cpc oraz w social media, przeprowadzamy też zaawansowane analizy platformy i branży, proponując coraz to nowe usprawnienia zwiększające użyteczność dla klientów sklepu oraz świadomość marki.

   Wyniki Sklep generuje coraz lepsze wyniki sprzedażowe przy poprawiających się wskaźnikach użyteczności strony.
  • Paulbunyan.pl
  • Paulbunyan.pl - wdrożenie i obsługa Paulbunyan.pl to sklep oferujący – i wykonujący – wyjątkowe produkty: wyśmienitej jakości meble ze starego drewna. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży.

   Dla Klienta wykonujemy prace związane z utrzymaniem oraz rozwojem technicznej strony sklepu, wykonując specjalne moduły, dodając funkcjonalności i nieustannie poprawiając użyteczność dla odwiedzających sklep, a także prowadzimy kampanie Adwords

   Wyniki Przygotowanie i wdrożenie jednego z dedykowanych modułów pozwoliło na 60% wzrost sesji z wyszukiwarki Google.
  • Pro-sprzet.pl
  • Pro-sprzet.pl - wdrożenie i obsługa Sklep fryzjerski na rynku od 2006 roku i od tego czasu rozwija najpotężniejszą sieć sklepów i hurtowni fryzjerskich w naszym kraju.

   Dla PRO-SPRZĘT.pl zaktualizowaliśmy sklep do najnowszej wersji, a do tego prawdziwym wyzwaniem było: przeniesienie wszystkich modułów na aktualną platformę, a także stworzenie modułów sprzedażowych takich jak: ostatnio wybrane, produkty powiązane, zaawansowane funkcje związane z grafiką, zmodyfikowane wersje filtrów i inne.

   W kolejnych etapach współpracy planujemy rozwój pozostałych sklepów Klienta, wdrożenie integracji z systemem magazynowym, jak również stopniowe rozwijanie modułów i funkcjonalności.
  • Vans-shop.pl
  • Vans-shop.pl - wdrożenie i obsługa Sklep Vans-Shop.pl jest oficjalnym dystrybutorem popularnej marki VANS oferującej popularną odzież i obuwie.

   Convertis dba o techniczną stronę sklepu, reagując na pojawiające się wyzwania, wprowadzając modyfikacje i rozwiązania i pilnując, by klient był zadowolony z działania sklepu. Ponadto, prowadzimy także działania reklamowe w kanałach social, e-mail, cpc – doprowadzając do sklepu stargetowany i konwertujący ruch.

   Wyniki są wyśmienite i przejawiają się w poprawiającej się obsłudze sklepu po stronie administratora oraz dzięki zautomatyzowaniu procesu sprzedawania na portalu Allegro.
  • Organicmarket.pl
  • Organicmarket.pl - wdrożenie strony Firma Organic Farma Zdrowia poza sklepami internetowymi posiada także rozbudowaną sieć placówek stacjonarnych

   W ramach współpracy przygotowaliśmy nową stronę prezentującą całość działalności firmy, korzystając z nowoczesnym i atrakcyjnych graficznie szablonów, które dostososowaliśmy do indywidualnego projektu.

   Wyniki można zobaczyć na http://organicmarket.pl/
  • Rynek-ksiazki.pl
  • Rynek-ksiazki.pl - wdrożenie strony i sklepu Rynek Książki to portal firmy Biblioteka Analiz - wydawnictwa specjalizującego się w badaniach rynku wydawniczo-księgarskiego.

   W ramach współpracy przygotowaliśmy nowoczesną wersję portalu - wraz ze sklepem internetowym, dostępem do płatnych treści na stronie (płatnośc sms), jak również regularnymi automatycznymi newsletterami z nowościami.

   Wyniki zaobserwować można na http://rynek-ksiazki.pl/
  • Butik.warsawpethouse.pl
  • Butik.warsawpethouse.pl - wdrożenie sklepu Warsawpethouse to sklep i strona dla miłośników czworonogów. Oferuje wysokiej jakości produkty, a także porady i informacje dla właścicieli psów.

   Klient posiadał szablon platformy Magento, jednak podjął decyzję o finalizacji projektu sklepu na platformie PrestaShop. Pomogliśmy w dostosowaniu wizualnej strony szablonu a także migracji danych z wersji testowej na Magento do wersji finalnej na platformie PrestaShop, dostosowując grafikę i ustawienia by spełnić założenia projektu.

   Wyniki zaobserwować można na https://butik.warsawpethouse.pl/
  • Posmakujsycylii.pl
  • Posmakujsycylii.pl - wdrożenie Sklep PosmakujSycylli pozwala nawet w Polsce rozkoszować się wyśmienitymi sycylijskimi produktami.

   Dla sklepu przeprowadziliśmy migrację z poprzedniego systemu, wykonaliśmy i wdrożyliśmy projekt graficzny oraz dostosowaliśmy dedykowane moduły – m.in. związane z warunkowaniem dostaw na różne obszary kraju, dostawami świeżych towarów w obrębie Warszawy czy zestawami produktów

   Wyniki? Sprawdź efekt na stronie: http://posmakujsycylii.pl
convertis

Teraz Twoja kolej
napisz, w czym Tobie możemy pomóc?

Jeśli masz pytanie, potrzebujesz pomocy, wyceny czy porady – skontaktuj się z nami. Możesz skorzystać z formularza na tej stronie, zadzwonić lub napisać maila.

  • Dane adresowe
  • Convertis sp. z. o.o
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 93
  • 02-777 Warszawa
  • KRS: 0000466653
  • REGON: 146739686
  • NIP: 5272699821