Zacznij od mocnych podstaw Wdrożenia sklepów internetowych

Uczta dla oczu i radość z użytkowania. Niezależnie od tego, czy zbudujemy Ci sklep na PrestaShop czy SoteShop - Twoim klientom będzie kupować się naprawdę przyjemnie.

Umów się na rozmowę
PrestaShop - sklepy internetowe

Chcę przenieść sklep z innej platformy

Nie lubisz być ograniczany możliwościami technicznymi, prawda? Sprawnie przeniesiemy Twój sklep na PrestaShop lub SOTE i żebyś rozwijał biznes bez większych przeszkód.

Czytaj więcej

Chcę stworzyć nowy sklep internetowy

Wierzymy, że masz wspaniały produkt, o który będą walczyć klienci. Ale muszą mieć gdzie to robić. Postawimy Ci sklep, który podkreśli zalety Twojej oferty. Gotowy do startu?

Czytaj więcej

Mój sklep działa, ale chcę, żeby był ładniejszy

Rozumiemy, że dobry kod i sprawne działanie to nie wszystko. Sklep musi dobrze wyglądać i nadążać za trendami. To co, zmalujemy coś razem?

Czytaj więcej

Chcę by mój sklep sprzedawał więcej

Wydajesz duże kwoty na marketing, ale sprzedaż Cię nie zadowala? Może to kwestia źle ustawionej promocji, a może trzeba poprawić użyteczność (UX) sklepu? Sprawdzimy to!

Czytaj więcej
Te wyjątkowe marki już nam zaufały:

Nasze realizacje

Więcej informacji o tym, jak możemy Cię wesprzeć na poszczególnych platformach, znajdziesz poniżej.

Pełna automatyzacja procesów, jeden silnik do komunikacji wszystkich systemów i rozwiązania headless w tle. Case study Jean Louis David
Pełna automatyzacja procesów, jeden silnik do komunikacji wszystkich systemów i rozwiązania headless w tle. Case study Jean Louis David

Zakres prac

 • Zbudowaliśmy złożony, autorski ekosystem – jeden silnik, który umożliwia komunikację pomiędzy różnymi systemami (CRM, SAP, sklep, syst. marketingowe). 
 • Zautomatyzowaliśmy procesy zarządzania sprzedażą. 
 • Napisaliśmy API REST dla aplikacji mobilnej, który, wraz z integracjami, pozwala na sprzedaż produktów dowolnym kanałem. 
 • niemal 70 salonów fryzjerskich i kilkanaście gabinetów kosmetycznych
 • w 2022 roku osiągnął 70+ mln obrotu
Jakie znaczenie dla sukcesu projektu ma precyzja i fokus na detalach? Case study Mosquito-sklep.pl
Jakie znaczenie dla sukcesu projektu ma precyzja i fokus na detalach? Case study Mosquito-sklep.pl

Zakres prac

 • Odświeżenie wizerunku i szaty graficznej sklepu; wdrożenie wymagającego pod względem prac front-endowych projektu. 
 • Poprawa użyteczności, wydajności i bezpieczeństwa sklepu.
 • Zautomatyzowanie procesu zarządzania informacjami o produktach. 
 • Znana polska marka odzieżowa
Setki produktów w wielu wariantach. Jak mądrze przeprowadzić Klienta przez gęstą sieć wyborów i zachować świetne SEO? Case study Vokato.com
Setki produktów w wielu wariantach. Jak mądrze przeprowadzić Klienta przez gęstą sieć wyborów i zachować świetne SEO? Case study Vokato.com

Zakres prac

 • Umieściliśmy w sklepie wiele produktów w wielu wariantach nie przepełniając listingu z zachowaniem dedykowanego SEO dla każdego wariantu.
 • Cross selling i up selling –  stworzyliśmy moduł polecanych i podobnych produktów sugerujący to, czym faktycznie zainteresowany jest użytkownik.
 • Stworzyliśmy filtry SEO pozwalające na pozycjonowanie grup produktów o podobnych cechach bez rozrostu drzewa kategorii.
 • Sklep z branży meblarskiej
Sklep na gotowym szablonie – kiedy i dla kogo? Wdrożenie w modelu MVP. Case study OsomPets.pl
Sklep na gotowym szablonie – kiedy i dla kogo? Wdrożenie w modelu MVP. Case study OsomPets.pl

Zakres prac

 • W ciągu 3. miesięcy postawiliśmy sklep z wszystkimi funkcjonalnościami potrzebnymi, by rozpocząć sprzedaż. 
 • Projekt zrealizowaliśmy w modelu MVP, który pozwala na oszczędność czasu i ograniczenie kosztów wdrożenia.  
 • Klient uniezależnił się od zewnętrznych platform sprzedażowych, testuje i rozwija  sklep, może podążać w kierunku poszerzenia sprzedaży o rynek B2B.
Więcej niż sklep, czyli jak wizerunek może wspierać sprzedaż – Organic24.pl
Więcej niż sklep, czyli jak wizerunek może wspierać sprzedaż – Organic24.pl

Zakres prac

 • stworzyliśmy nowy layout graficzny
 • wdrożyliśmy moduł, który ułatwia kategoryzację produktów
 • umożliwiliśmy automatyzację obsługi sklepu, dzięki zaawansowanym modułom
 • wdrożyliśmy funkcjonalności wspierające sprzedaż
 • Największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów ze zdrową żywnością
Zobacz wszystkie realizacje

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza wiedza i zaangażowanie pozwolą zadbać o Twój biznes

8

lat na rynku

23+

specjalistów w zespole

60+

sklepów pod naszą opieką

4mln+

naszego obrotu netto w 2022

Chcę przenieść sklep z innej platformy

Pomożemy Ci sprawnie przenieść sklep na jedną z dwóch obsługiwanych przez nas platform. Zrobimy to tak, żeby konieczna przerwa w sprzedaży (ech, to przepinanie…) trwała dosłownie kilka godzin. Dobrze wiemy, że czas to pieniądz i nie możesz sobie pozwolić na długie przestoje.

PrestaShop

Świetna opcja dla początkujących i średniozaawansowanych właścicieli sklepów. Dobrze sprawdzi się, jeśli oferujesz średnią lub dużą ilość produktów. Wielość wtyczek zdecydowanie pomaga w rozwoju!

SoteShop

Intuicyjny interfejs, mnóstwo modułów (w tym wiele naszego autorstwa) i duża elastyczność platformy. To wszystko upraszcza zarządzanie sklepem, dzięki czemu staje się ono dużo efektywniejsze.

Masz pytania? Daj znać!

Umów się na rozmowę

Chcę stworzyć nowy sklep internetowy

Ty masz produkt - a my wiemy, jak go sprzedać. Początki biznesu nie są łatwe, a wielu rzeczy nie da się przewidzieć, tworząc sklep w pojedynkę.

Dlatego nie chcemy Ci dać wyłącznie działającej strony www. Będziemy analizować (od strony marketingu i UX), projektować, programować i testować na tyle długo, żeby zminimalizować wszelkie biznesowe ryzyko. Ale na tyle krótko, żebyś nie znudził się czekaniem na efekty. Sklep będzie wyglądał dobrze, a działał jeszcze lepiej. Brzmi jak wspaniały początek, prawda?

 • Grafika na bazie szablonu od 40 000 zł.
 • Dedykowany projekt graficzny - od 120 000 zł.

Masz dodatkowe pytania?

Umów się na rozmowę

Mój sklep działa, ale chcę, żeby był ładniejszy

O gustach się nie dyskutuje, ale z drugiej strony - na nic sprawne działanie sklepu, jeśli klienta odrzuca na wejściu jego strona wizualna. Zgodzisz się, że pierwsze wrażenie jest ważne? Zwłaszcza jeśli internet oferuje mnóstwo alternatyw.

Dlatego jeśli obecny wygląd Twojego sklepu powoduje choćby delikatny grymas na Twojej twarzy, ale reszta sprawuje się bez zarzutu, możemy zająć się wyłącznie wizualnymi aspektami strony. Po co zmieniać coś, co działa? Nasz graficzno-marketingowy team zadba o to, by u Twoich klientów regularnie pojawiał się legendarny efekt WOW. Bo o to przecież chodzi?

 • Grafika na bazie szablonu od 20 000 zł.
 • Dedykowany projekt graficzny - od 90 000 zł.

A o szczegółach chętnie porozmawiamy osobiście

Umów się na rozmowę

Chcesz, by Twój sklep sprzedawał więcej?

Intensywnie inwestujesz w promocję sklepu, a efekt jest niewielki lub żaden - słupki sprzedaży ledwie drgną. To może być wina źle dobranych kanałów reklamowych lub brak optymalnego zarządzania budżetem.

Wtedy pomoże Ci nasz ecommerce manager.Ale może być i tak, że klienci trafiają na Twoją stronę i po prostu wychodzą z niej, zanim cokolwiek zakupią. To znak, że pora przyjrzeć się temu, czy strona na pewno jest użyteczna. Zadbamy o to, by klient był zadowolony z zakupu w kilka kliknięć, a Ty razem z nim - z udanej sprzedaży.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się.

Umów się na rozmowę

Jak wygląda
proces wdrożenia?

 • ETAP I

 • SUKCES

 • ETAP I Studium Wykonalności

  Studium Wykonalności

  Żeby zaspokoić Twoje biznesowe potrzeby, musimy je najpierw dokładnie poznać. Dlatego zaczynamy od ich analizy i sprawdzenia, czy wyzwanie, które przed nami stawiasz, jest wykonalne w ramach wyznaczonego czasu, budżetu i wybranej platformy.

  W tej fazie projektu:

  • przeprowadzamy 3-5 warsztatów w formie wideokonferencji
  • doradzamy na wielu poziomach (analityka biznesowa, ecommerce, programistyczna, graficzna, UX),
  • dopasowujemy rozwiązania do sytuacji marketingowej, biznesowej i rynkowej - zyskujesz najbardziej optymalne podejście,
  • przygotowujemy i omawiamy Studium Wykonalności (ok. 30 stron),
  • przygotowujemy wycenę i planujemy realizację projektu,

  Już na wstępie przekonujesz się, że jesteśmy godnym zaufania partnerem.

  Przejdź do ETAP II
 • ETAP II: Start! Etap wdrożeniowy

  Etap wdrożeniowy

  Po akceptacji kosztorysu, zakresu prac i podpisaniu umowy, przystępujemy do działania.

  Co dwa tygodnie otrzymujesz podsumowanie - znasz dokładny status projektu i wiesz, co zostało zrealizowane i ile czasu to zajęło.

  Przejdź do ETAP III
 • ETAP III Projekt graficzny

  Projekt graficzny

  Na tym etapie będziesz współpracować z naszym marketingowcem, grafikiem, a także projektantem UX pod czujnym okiem project managera.

  Zajmą się tym, by sklep trafiał do Twojej grupy docelowej nie tylko asortymentem, ale i stroną wizualną. Dzięki temu klient nie pogubi się w drodze do wirtualnej kasy, a zakupy zajmą mu minimalną ilość kliknięć.

  Przydadzą Ci się tu wyróżniki marki, Twój pomysł na jej komunikację, a także znajomość potrzeb przyszłych klientów. A my przekujemy je w piękny i funkcjonalny sklep.

  Przejdź do ETAP IV
 • ETAP IV Prace programistyczne

  Prace programistyczne

  Tu dzieje się magia. Dla wielu - czarna.

  Na szczęście dedykowany project manager zadba o przełożenie wszystkiego, co będzie się działo w projekcie, na prosty język, a lider programistów zadba o jakość kodu. Robimy wszystko, by elastyczność szła w parze z efektywnością kosztową - dlatego jeśli jest taka możliwość, używamy gotowych rozwiązań. Prostota się opłaca!

  Przejdź do ETAP V
 • ETAP V Testy

  Testy

  Na tym etapie solidnie przetestowaliśmy już sklep, ale to Ty znasz swój biznes i procesy najlepiej. Pora więc na to, byś sprawdził, czy działa tak, jak oczekujesz tego Ty i Twoi klienci. To też dobry moment na drobne poprawki i udoskonalenia.

  Przejdź do ETAP VI
 • SUKCES! Wielki finał!

  Wielki finał!

  Przepinamy sklep na live!

  To chyba najtrudniejszy etap - dlatego stosujemy sprawdzone przez nas praktyki i checklisty, które pomagają przejść przez niego możliwie gładko i bezawaryjnie.

  Pierwsze dwa tygodnie po przepięciu to okres, w którym dopieszczamy sklep, eliminując drobne błędy, które mogą się pojawić - szybko i skutecznie, bez szkodliwych dla biznesu przestojów.

Czy to koniec?

To może być dopiero początek! Z przyjemnością będziemy Cię wspierać na kolejnych etapach:

niezależny ecommerce manager może pomóc Ci trzymać rękę na pulsie, monitorować działania konkurencji i odpowiadać na nie, optymalizować koszty działań promocyjnych i szukać najlepszych ścieżek rozwoju Twojego biznesu,

zespół programistów może na każde Twoje wezwanie gasić pożary, ale też udoskonalać działanie sklepu, budując nowe moduły i wdrażając nowe funkcje,

całym zespołem możemy podpowiadać Ci ciekawe rozwiązania i możliwości - nie musisz być z tym sam!

Masz jeszcze pytania co do procesu?

Umów się na rozmowę

A może w Twojej głowie pojawiło się jedno z tych pytań?

Powered by Trust.Reviews