Co o nas mówią Zdaniem naszych klientów

Zobacz opinie

Najlepszą nagrodą jest zadowolenie Klienta
i widoczny wzrost sprzedaży.

Zobacz opinie naszych klientów

  • Wszystkie
  • Wdrożenia
  • Wsparcie techniczne
mosquito.pl
mosquito.pl

Taktyka działań, przejrzystość i profesjonalizm. Doceniam też fakt bezpośredniej i szczerej komunikacji, bez ściemy i owijania w bawełnę. Pracujemy razem na wielu płaszczyznach.

Jakub Roskosz, mosquito.pl

Ponad 649k polubień na Facebooku
Ponad 294k followersów na Instagramie
Około 40mln obrotu w 2020

Multirenowacja.pl
Multirenowacja.pl

Ekipa dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kompetencje, profesjonalizm i pomysłowość, czyli 3 aspekty, których nie zdiagnozowałem u konkurencji. Dobrze wydane pieniądze, które zwracają się z nawiązką. Nie polecam, bo chcę by mieli więcej czasu dla mnie ;)

Daniel Ziętek, Multirenowacja.pl

Ponad 7k polubień na Facebooku
13 lat doświadczenia w branży

mosquito.pl
mosquito.pl

Ja, jak zawsze, wszystko sobie 10 razy analizowałem, zweryfikowałem, jeszcze gdzieś popytałem, z kim działacie przez ten rok. Komu coś tam robicie, z kim nie działacie, no i tak dalej. Pewne jeszcze jakieś publikacje w Internecie, Twój podcast też odpaliłem. No i wiesz mówię sobie: „No nie, no przecież to nie są głupi ludzie. [śmiech] Na pewno będą w stanie nam w pewnych kwestiach pomóc”. Wiesz też, że podobała mi się ta Wasza strategia. Że Wy nie byliście tacy, że tam małą łyżeczką gdzieś tam dosypywaliście trochę tego cukru, tylko zrobiliście to co mogliście, na początku, jak najlepiej. Efekty były już po pierwszych 2-3 tygodniach. To tak było, no co tam będziemy dużo mówić. To było to coś, co mi się podoba. Taktyka działań mi się podobała i taka przejrzystość. I potem już tylko mnie to umacniało, że w tych działaniach nie było takiej ściemy, zawsze ten feedback od Was był taki szczery i konkretny. Więc dalej pracujemy, i to jakby jest najlepsza taka ocena tego jak funkcjonujecie. Że cały czas, mimo takiego dużego wzrostu jesteście razem z nami przecież. My z Wami na pokładzie rośniemy i wcale nie dochodzimy do wniosku, że ten puzzel może już nie pasować do układanki, że może potrzebujemy już kogoś większego, lepszego, bardziej dynamicznego. Nie wiem – jakiegokolwiek. No nie, do takich wniosków nie dochodzimy. Na koniec dnia, to ja biorę odpowiedzialność za to co Wy robicie. Na koniec dnia to jest moja decyzja – tak? Na koniec dnia to są nawet też i moje pieniądze. Więc, szczerze, to… Ja rozumiem, że ktoś może mieć gorszy dzień, że komuś coś może się nie udać, ale na koniec dnia, to ja muszę mieć informację od Was jak najbardziej prawdziwą, jak najbardziej konkretną, bo to ja muszę podjąć tę decyzję, bo nikt za mnie jej nie podejmie. Ja muszę mieć ekipy i pracowników, i ludzi, którzy są w 100% ze mną szczerzy.

Jakub Roskosz, mosquito.pl

Ponad 649k polubień na Facebooku
Ponad 294k followersów na Instagramie
Około 40mln obrotu w 2020

Lecollet.pl
Lecollet.pl

(...) jeżeli chodzi o współpracę i rozwój samego e-commerce’u, to zleciliśmy to Convertisowi. (...) Pracuję w Software Housie, więc wiem, że planowanie jest kluczem, ale wy do naszego nieplanowania się dostosowujecie. I to działa. Dlatego powiedziałem, że wszystkie e-commerce’y, które mam, i tak u was wylądują, bo po pierwsze – u was jest profesjonalnie, po drugie – szybko, a po trzecie – rozsądnie cenowo.

Tomasz Kwaśniewski, Lecollet.pl

119k followersów na Instagramie
Ponad 19k polubień na Facebooku
Marka Mai Bohosiewicz

Multirenowacja.pl
Multirenowacja.pl

Celem podjęcia współpracy z firmą Convertis była optymalizacja wszystkich aspektów dotyczących ułatwienia zakupów dla naszych klientów, a także stworzenie takich rozwiązań (zestawy), które pozwolą nam jeszcze lepiej zaprezentować produkty i udostępnić je w jeszcze lepszych cenach zachęcając klienta do zwiększenia wartości koszyka. Podejście firmy Convertis jest nieszablonowe. Przede wszystkim potrafią słuchać i wczuć się w sytuację sklepu. Wielokrotnie nasze pomysły, które wydawały się optymalne były przez Convertis zmieniane tak, że podobały nam się jeszcze bardziej i były bardziej użyteczne nie tylko dla obsługi sklepu, ale także dla naszych klientów. “Efekt wow” wzbudziły zwłaszcza dwa nowe dodatki stworzone przez Convertis: a) zestawy - to naprawdę ułatwiło nam pracę z systemem magazynowo - finansowym, ponieważ musieliśmy po każdym takim zamówieniu ręcznie rozbijać zakupiony zestaw na pojedyncze produkty. Aktualnie cały zestaw jest importowany jak właśnie poszczególne produkty. b) mixer kolorów - to coś, czym można się pochwalić, ponieważ przedstawione rozwiązanie ułatwia bardzo naszym klientów w podejmowaniu decyzji jakie kolory farb muszą użyć do uzyskania idealnie takie koloru, jaki wybrali. Efektem współpracy z firmą Convertis jest przede wszystkim zadowolony klient, a takich właśnie mamy, o czym świadczą maile zwrotne, w których zwracają uwagę na wprowadzone nowe rozwiązania. Dla nas oczywiście liczą się także większe obroty i większa sprzedaż, która w tak trudnym czasie jest ciągle na dobrym poziomie.

Daniel Ziętek, Multirenowacja.pl

Ponad 7k polubień na Facebooku
13 lat doświadczenia w branży

Patine.pl
Patine.pl

My wybraliśmy opcję Convertis, mając na uwadze to, że wolimy za coś dopłacić, ale być przekonani, że to będzie zrobione bardzo dobrze. Efekty mogą ocenić klienci wchodząc na stronę, i widząc finalny projekt. My jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.

Daniel Ziętek, Patine.pl

Ponad 73k Followersów na Instagramie
Buty szyte według tradycyjnej rzemieślniczej metody

ELWIX
ELWIX

Nie mogę pozostać obojętny pracy jaką w tym tygodniu wykonał dla mnie Twój zespół Convertis :) Koordynacja zadań związanych ze zmianą serwera przez Mirka oczywiście jak zwykle na najwyższym poziomie !!! (skąd Ty wytrzasnąłeś tego chłopaka :))) naprawdę szacun dla jego pracy!!! Zaangażowanie, profesjonalizm i doświadczenie, które pozwala na wykonanie tematów niemożliwych do wykonania = wielkie brawa!!! Ogromne podziękowania dla całego zespołu za ten tydzień a w szczególności za dzisiejszy tak trudny i napięty terminem dzień zakończony sukcesem :) Jeszcze raz wielkie dziękuję!

Paweł Wołoszyn, ELWIX

Oficjalny dystrybutor marek Lee, Wrangler, Levi’s

Ponad 28 mln zł obrotu rocznie

13 sklepów stacjonarnych

Suzana.pl
Suzana.pl

Współpraca przy wdrożeniu nowego sklepu Suzana oraz obecnych, regularnych działaniach układa się wzorowo - wszystkie zadania wykonywane są starannie i terminowo. Sam projekt wdrożenia nowego sklepu został zrealizowany zgodnie z naszymi założeniami. W efekcie uzyskaliśmy nowoczesny i efektowny wygląd nowego sklepu, ale także poprawę konwersji. Polecamy Convertis za szybkie wsparcie w sytuacjach kryzysowych oraz bardzo dobre podejście do klienta.

Kamil i Michał Woźnica, Suzana.pl

14 sklepów stacjonarnych

50k followersów na Instagramie

40 mln obrotu rocznie

Taternik-sklep.pl
Taternik-sklep.pl

Świetny partner biznesowy na każdej płaszczyźnie. Możliwość realizacji praktycznie dowolnych funkcjonalności na platformie SOTE i efektywna procedura współpracy od wsparcia w fazie koncepcyjnej po błyskawiczny czas reakcji w przypadku nagłych problemów. Do tego rzeczywiste rozumienie potrzeb i doskonała komunikacja przez opiekuna klienta. Gorąco polecamy!

Michał Tyrakowski, Taternik-sklep.pl

18 lat działalności na rynku
Ponad 19k polubień na Facebooku
6210 opinii w Opineo.pl
sklep stacjonarny 400m2

Pro-sprzet.pl
Pro-sprzet.pl

Polecam współpracę z firma Convertis. Działam z nimi od dłuższego czasu. Na przestrzeni lat widać ciekawy rozwój firmy. Z doświadczenia z innymi firmami mogę powiedzieć, że Convertis to najlepsza firma dla sklepów opartych o platformę SOTE. Odnośnie modyfikacji mogą wprowadzić wszystko - zależy to tylko od czasu i pieniędzy. Mogę realizować swoje plany dzięki takim zmianom. Wcześniej było to ograniczone. Odnośnie samej współpracy stoi od początku na wysokim poziomie i to zdecydowanie na plus tej firmy. Polecam!

Tomasz Korzeniewski, Pro-sprzet.pl

Ponad 15 lat doświadczenia w branży

1117 pozytywnych opinii w Opineo.pl

Porcelana24.pl
Porcelana24.pl

Panowie, przyszedł czas na podsumowanie. Grzegorz, nie wiem czy pamiętasz ale nasza pierwsza rozmowa trwała prawie godzinę:) Na tamten moment pomyślałem sobie: kolejny "łepek", pewnie po studiach, wie najlepiej. Myliłem się, masz naprawdę dużą wiedzę w tym co robisz. Twój zespół również składa sie ze specjalistów w swojej dziedzinie. Wracając do początku naszej znajomości zaproponowałeś mi rozwiązania które dla Sote było niemożliwe dp wykonania a nam znacznie ułatwiły pracę. Pierwsza transakcja zdana celująco: dobry kontakt, szybka realizacja. Współpracowałem z niejedną firmą IT obiecującą "gruszki na wierzbie". Łatwo jest skrytykować / wskazać błędny natomiast wg. mnie jeszcze trudniej jest umotywować swoje racje - Wam sie to udało. Nasze błędy na www (mniejsze / większe) zostały przez Was wypunktowane, umotywowanie i wstępnie rozwiązane. Nie planowaliśmy tego ale na podstawie tej analizy zdecydowaliśmy się "odświeżyć" nasz sklep, zastosować Wasze zalecenia. Droga była długa, z małego zlecenia zrobiła sie konkretna praca do wykonania - mnóstwo konsultacji ale efekt końcowy jest SUPER, o to mi chodziło, aż miło sie patrzy:). W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy brali udział w tym projekcie. Cenię Waszą firmę za elastyczność, umiejętności rozwiązywania problemów a przede wszystkim za proponowanie kompromisów w przypadku odmiennego zdania. Do poniedziałku:)

Piotr Petliński, Porcelana24.pl

Ponad 19k opinii w serwisie Opineo.pl

Ponad 30 lat doświadczenia w branży

300 000 zadowolonych klientów

Foonka.store
Foonka.store

Profesjonalnie, szybko i konkretnie! Tak najlepiej można określić współpracę z Convertis :) Dzięki nim nasz sklep internetowy, oparty o oprogramowanie SOTE, zyskał nowy wygląd, ulepszona została funkcjonalność strony, dodane zostały moduły stworzone specjalnie pod nasze potrzeby. Każde pytanie, czy ewentualne problemy, które pojawiały się po drodze, były przez nich ekspresowo rozwiązywane. Bardzo podobał nam się jasno sprecyzowany system rozliczeń i sprawna komunikacja odnośnie aktualnie planowanych zmian w projekcie i poprawek. Jeżeli szukacie profesjonalistów, którzy rzetelnie podchodzą do swojej pracy, polecamy Convertis!

Małgorzata Dziembaj, Foonka.store

European Product Design Award 2017 oraz 2019
Produkty projektowane i szyte w Polsce
Ponad 8k Followersów na Instagramie

kupszklo.pl
kupszklo.pl

Niniejszym udzielamy referencji firmie Convertis sp. z. o.o, Al. Komisji Edukacji Narodowej 93, 02-777 Warszawa, za wysoką jakość usług świadczonych dla firmy Glasmark Sp. zo.o. Firma Convertis Sp. zo.o. wykazuje się dużą kreatywnością oraz skutecznymi technikami związanymi ze zwiększaniem sprzedaży w sklepie internetowym. Wykonany audyt skutecznie wskazał obszary, w których firma Convertis wykonała działania naprawcze i optymalizacyjne, minimalizując tym samym błędy w procesie zakupowym. Podkreślenia wymaga poziom komunikacji z firmą Convertis Sp. z o.o., który określamy jako doskonały. Z przyjemnością udzielamy rekomendacji Convertis sp. z. o.o, jako firmie wiarygodnej, zaufanej, solidnej oraz niezwykle kreatywnej. Z poważaniem, Zarząd firmy Glasmark Sp. z o.o.

Zarząd firmy Glasmark, kupszklo.pl

30 lat doświadczenia w branży

14k polubień na Facebooku

ING
ING

Dzięki! Kawał dobrej roboty i do tego działający technicznie od razu bez poprawek - pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Będę Was polecał każdemu (zresztą już Was poleciłem znajomej firmie PSP, która również potrzebuje takiej wtyczki dla swojej bramki :))

Karol Bartniczuk, ING

4,4mln Klientów detalicznych

71,9k Klientów korporacyjnych

Złota nagroda Effie w kategorii „Finanse”

Suzana.pl
Suzana.pl

Współpracę z Convertis, jak i realizację zadań oceniam bardzo dobrze. Dzięki pracy Convertis zaoszczędziłem czas swój i pracowników, uwolniłem się od nerwów oraz zwiększyłem sprzedaż.

Kamil Woźnica, Suzana.pl

14 sklepów stacjonarnych

50k followersów na Instagramie

40 mln obrotu rocznie

robik.radom.pl
robik.radom.pl

Polecamy Convertis. Pomogli nam w odświeżeniu wyglądu sklepu i wprowadzeniu kilku udogodnień dla klientów. Reagują na pojawiające się błędy i je poprawiają. Współpraca układa się wzorowo.

Beata i Robert Jakubowscy, robik.radom.pl
Pozytywna Siła Fitnessu
Pozytywna Siła Fitnessu

Serdecznie dziękuję za współpracę przy tworzeniu strony internetowej www.pozytywnasilafitnessu.pl Współpracując z firmą Convertis można spodziewać się kompleksowego doradztwa od początku współpracy aż do zakończenia budowania strony www. Specjaliści wykazują się zaangażowaniem i kreatywnością a zastosowane rozwiązania pozwalają mi samodzielnie zarządzać portalem. Moje wymagania spotkały się z pełnym zrozumieniem i cierpliwością. Jestem zadowolona z wysokiego standardu pracy nad powierzonym projektem.

Anna Kaczorowska, Pozytywna Siła Fitnessu

Ambasadorka fitProfit&Fitsport

Ponad 5k polubień na Facebooku

Ponad 1000 zadowolonych klientów

mamagama.pl
mamagama.pl

Bardzo rzetelny i pomocny zespół, słowni i punktualni w działaniach (co jest nie do przecenienia!), konkretni i transparentni w rozliczeniach. Mają bardzo dużo do zaoferowania, zawsze chętni do poznawania i wdrażania nowości. Zdecydowanie polecam do współpracy. Właścicielka sklepu MamaGama.

Beata Sobczyk, mamagama.pl

Kanał GadkiMatki na Youtube, który ogląda ponad 12k osób
Ponad 5k Followersów na Instagramie
Ponad 17k polubień na Facebooku

GOGA-GASTRO
GOGA-GASTRO

Współpracę z Convertis, jak i realizację zadań oceniam bardzo dobrze. Dzięki pracy Convertis zaoszczędziłem czas swój i pracowników, uwolniłem się od nerwów oraz zwiększyłem sprzedaż. Polecam Convertis jako profesjonalnego partnera.

Michał Pośnik, GOGA-GASTRO

20 lat doświadczenia na rynku

Autoryzowany dealer

GASTROPOLIS
GASTROPOLIS

Współpraca z Convertis przebiegała terminowo, wszelkie kwestie problemowe były rozwiązywane na bieżąco. Kontakt z koordynatorem był bardzo dobry - osoba ta była pomocna i kompetentna. Sam projekt został zrealizowany terminowo oraz w zaplanowanym budżecie, a efekt końcowy jest tym czego potrzebowaliśmy - modyfikacje i usprawnienia sklepu na platformie Sote spełniają swoje funkcje, zaś strona wizualna sklepu została znacznie ulepszona i obecnie wygląda bardzo dobrze. Mogę polecić firmę Convertis - przede wszystkim dlatego, że szczerze i uczciwie przygotowuje kosztorys, a następnie trzyma się go dbając o terminowość zarówno swoich pracowników jak i klienta, a bezpośredni kontakt z koordynatorem znakomicie ułatwia komunikację.

Rafał Górniak, GASTROPOLIS

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku

Autoryzowany dealer

Ponad 3 miliony obrotów rocznie

Organic Market
Organic Market

Współpraca z Convertis była merytoryczna, konkretna i kreatywna. W jej ramach wdrożyliśmy stronę www, która bardziej odpowiada profilowi naszego odbiorcy. Udało się sprawnie zrealizować prace, uzyskaliśmy dobrą jakość w rozsądnej cenie.

Mariusz Przybylski, Marketing Manager, Organic Market

Ponad 30 sklepów stacjonarnych

Ponad 60 mln zł obrotu rocznie

Warsaw Tourism Center
Warsaw Tourism Center

Zespół Convertis stworzył tak naprawdę od podstaw naszą firmę, która oparta jest na systemie rezerwacji i sprzedaży on-line. Jest to specyficzny system, który wymagał zbudowania wielu niestandardowych funkcji, szytych na miarę. Przez dłuższy czas nie udawało nam się znaleźć firmy, która podjęłaby się tego zadania. Convertis wywiązał się z niego znakomicie. W trakcie realizacji pracownicy wykazywali się inicjatywą i wychodzili z własnymi pomysłami, często usprawniającymi pierwotne założenia. Największe podziękowania za cierpliwość.

Paweł Szczerkowski, Warsaw Tourism Center
FTS.PL
FTS.PL

Zespół Convertis na rynku e-commerce wykazał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwijania sklepów internetowych. Nasza kilkuletnia współpraca przebiega w sposób dynamiczny i profesjonalny. Szukanie nowych kanałów zdobywania klienta i dokładne analizy przepływu użytkowników wymiernie przekładają się na nasz wzrost sprzedaży. Obserwując jak zespół potrafi wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań z pełną odpowiedzialnością polecam Convertis, jako partnera biznesowego.

Paweł Wołoszyn, FTS.PL

Oficjalny dystrybutor firmy Vans w Polsce

Ponad 28 mln zł obrotów rocznie

Ponad 33k polubień na Facebooku

WYPRAWA MAMA
WYPRAWA MAMA

Młodzi piękni i z zapałem do pracy. Prowadzenie sklepu internetowego w Ich towarzystwie jest dużo przyjemniejsze. Sprawnie ogarniają pojawiające się problemy techniczne nawet w najdziwniejszych porach, „nie da się” w zasadzie nie występuje w Ich języku. Nawet programiści działają sprawniej niż przyjęte jest w tym fachu. Czasem zaganiają do pracy, czasem bez owijania w bawełnę nazywają rzeczy po imieniu, ale wszystko po to by mój sklep działał lepiej.

ANETA MARCINIAK, WYPRAWA MAMA
DODRUKARKI.PL
DODRUKARKI.PL

Naszą współpracę z rozpoczęliśmy w roku 2013. Dzięki temu udała mi się rzecz niemożliwa przenieśliśmy sklep Sote z wersji 4 do 6, nikt inny nie chciał się podjąć tego zadania, tzn po zapoznaniu się z zakresem prac wszyscy zawieszali dalsze rozmowy.

JAROSŁAW SZCZAKOWSKI, DODRUKARKI.PL

Ponad 145k zadowolonych Klientów

16 lat doświadczenia w ecommerce

SKLEP.CHARAKTERY.EU
SKLEP.CHARAKTERY.EU

Zespół Convertis służy fachową i profesjonalną pomocą, dzięki czemu nasz sklep zyskał nowy wymiar pod względem szaty graficznej i funkcjonalności, co przekłada się na wzrost sprzedaży oraz zadowolenie naszych klientów. Współpraca z firmą przebiega sprawnie i bezproblemowo, są elastyczni i otwarci na potrzeby klienta.

ANNA ADAMCZYK, SKLEP.CHARAKTERY.EU
PRO-SPRZET.PL
PRO-SPRZET.PL

Już po pierwszym e-mailu z firmy Convertis, przyszła myśl, że może być to dobra i udana współpraca. Nie myliliśmy się! Po niecałym miesiącu mieliśmy pierwsze spotkanie w Warszawie, gdzie przedstawiliśmy swoje plany i otrzymaliśmy zdecydowaną odpowiedź, że to wszystko może zostać w niedługim czasie wdrożone. Ze względu na duży projekt jakim było stworzenie grafiki i wielu funkcjonalności w sklepie www.pro-sprzet.pl firma.

Tomasz Korzeniewski, PRO-SPRZET.PL

Ponad 15 lat doświadczenia w branży

1117 pozytywnych opinii w Opineo.pl

PAUL BUNYAN
PAUL BUNYAN

Convertis stworzyli dla nas sklep internetowy oraz na bieżąco pomagają w jego prowadzeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zwłaszcza z ogromnej wiedzy zespołu oraz szybkości działania. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem i jak do tej pory firma sprostała większości naszym wymaganiom.

DARIUSZ MIETLICKI, PAUL BUNYAN

Ponad 23k polubień na Facebooku

Marka w 100% ekologiczna

Obejrzyj rekomendacje
ELWIX

Zespół Convertis na rynku e-commerce wykazał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwijania sklepów internetowych. Nasza kilkuletnia współpraca przebiega w sposób dynamiczny i profesjonalny. Szukanie nowych kanałów zdobywania klienta i dokładne analizy przepływu użytkowników wymiernie przekładają się na nasz wzrost sprzedaży. Obserwując jak zespół potrafi wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań z pełną odpowiedzialnością polecam Convertis, jako partnera biznesowego.

PAWEŁ WOŁOSZYN, ELWIX

Oficjalny dystrybutor marek Lee, Wrangler, Levi’s

Ponad 28 mln zł obrotu rocznie

13 sklepów stacjonarnych