Co o nas mówią Zdaniem naszych klientów

Zobacz opinie

Najlepszą nagrodą jest zadowolenie Klienta
i widoczny wzrost sprzedaży.

Zobacz opinie naszych klientów

  • Wszystkie
  • Wdrożenia
  • Wsparcie ecommerce
  • Wsparcie techniczne
SkinWisdom
SkinWisdom

Zdecydowanie polecamy współpracę z Convertis. To rzetelna, kompetentna i profesjonalna firma, która wspiera nas od dłuższego czasu w rozwoju naszego sklepu internetowego. Sklep jest bardzo dobrze zaopiekowany, a wdrażane rozwiązania sprawują się bez zarzutu. Świetny kontakt z naszym nieocenionym koordynatorem Rafałem. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Convertis jako partnera biznesowego i cieszymy się na kolejne wspólne wyzwania.

Zespół Skin Wisdom, SkinWisdom
Mylaq
Mylaq

Prace nad zmianą platformy dla MYLAQ przebiegły pomyślnie. Projekt został wykonany zgodnie z wytycznymi, uwzględniając wszystkie aspekty w wypracowanym briefie. W ogólnej ocenie Convertis wypada pozytywnie. Szczególnie dostrzegalna w procesie realizacji była proaktywność, która dotyczyła szukania rozwiązań ad hoc, co w przypadku zupełnie nowej dla nas platformy było bardzo istotne. W czasie realizacji bardzo mnie urzekł kontakt z project managerem. Reakcja na wszelkie zgłoszenia zawsze była szybka, co w przypadku tak złożonych prac jest bardzo pomocne i wspierające. Porównując Prestashop do poprzedniej platformy zauważalną korzyścią jest cykliczna poprawa wskaźników SEO i elastyczność w kwestiach optymalizacji w tym zakresie. Dzięki zmianie ograniczamy do minimum wdrożenia personalizowane. W znacznej mierze korzystamy z modułów kompatybilnych z PrestaShop.

Joanna Cichoszewska, Mylaq

Część Cosmo GROUP
Producent i lider sprzedaży lakierów hybrydowych w Polsce

OsomPets
OsomPets

Polecam współpracę z Convertis, firma zaprojektowała i wdrożyła sklep oparty na Prestashop (Osompets). Sprawnie realizowali powierzone zadania i dokonywali zmian wedle naszych potrzeb. Profesjonaliści w swoim fachu :) Polecam!

Właściciel, OsomPets
mosquito.pl
mosquito.pl

Taktyka działań, przejrzystość i profesjonalizm. Doceniam też fakt bezpośredniej i szczerej komunikacji, bez ściemy i owijania w bawełnę. Pracujemy razem na wielu płaszczyznach.

Jakub Roskosz, mosquito.pl

Ponad 649k polubień na Facebooku
Ponad 294k followersów na Instagramie
Około 40mln obrotu w 2020

Rowerzysta.pl
Rowerzysta.pl

Współpracujemy z Convertis przy obsłudze i rozwoju sklepu internetowego rowerzystapl od niespełna roku. Na uwagę zasługuje bardzo profesjonalna obsługa systemu Presta a takżę zaangażowanie całego zespołu w rozwiązanie "trudnych" zagadnień oraz tworzenie indywidualnych rozwiązań. Ważny dla nas jest łatwy kontakt z PM i realizacja zadań na bardzo wysokim poziomie. Polecamy!

Bartosz Gołko, Rowerzysta.pl
TeRzeczy
TeRzeczy

Współpracowałem z wieloma agencjami i widzę ogromną różnicę (na plus) w jakości pracy z Convertis: - przemyślany, wygodny i szybki sposób komunikacji z klientem na każdym etapie współpracy, - dotrzymywanie terminów realizacji zleceń, - indywidualne podejście i optymalne propozycje wdrażania rozwiązań wraz ze szczegółowym uzasadnieniem, - duża wiedza w zakresie e-commece - chętnie przedstawiają swój punkt widzenia i pomagają w podejmowaniu decyzji, - czytelne raportowanie wykonanych prac. Zdecydowanie polecam współpracę z Convertis.

Łukasz Kijewski, CEO, TeRzeczy
Modnepodlogi.pl
Modnepodlogi.pl

Z całym przekonaniem polecam Convertis jako rzetelnego, kompetentnego i świetnie zorganizowanego partnera ecommerce. W tej branży mało jest tak dobrze przygotowanych do sprawnych działań firm. Współpraca z Convertis zdecydowanie przyspieszyła rozwój naszego sklepu, pozwoliła na jego optymalizację, a wdrażane rozwiązania sprawują się bez zarzutu. Na plus również świetny kontakt z koordynatorami na każdym etapie realizacji zadań.

Kasia Swoboda, Ecommerce Manager, Modnepodlogi.pl
Karo.waw
Karo.waw

Opiekunowie i programiści z Convertis zawsze znajdują rozwiązanie przedstawionego im problemu. Wdrożenie odbywa się wieloetapowo – od fazy planowania, przez fazę testów, po fazę wdrożenia. Dzięki firmie Convertis, nasz sklep może się rozwijać i podążać w pozytywnym kierunku. Nie pracowaliśmy na żadnej innej platformie wcześniej. Jesteśmy zadowoleni z funkcjonowania na platformie Sote, a nasz sklep jest rozbudowany o wiele autorskich modułów Convertisu. Proaktywne podejście firmy w postaci proponowanych funkcjonalności usprawniających działanie firmy to coś, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Wspólne szukanie najlepszego i najbardziej efektywnego rozwiązania to coś, co wyróżnia Convertis.

Michał Szymkiewicz, Karo.waw

Firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży pościeli

Elwix.pl
Elwix.pl

Wdrożenie nowego sklepu to był jeden z najbardziej skomplikowanych, wymagających i czasochłonnych projektów jaki Convertis dla nas realizował. Oprócz wizualnej strony zmiany grafiki wdrożyliśmy kilka modułów automatyzujących procesy co znacząco ułatwiło pracę zespołu obsługującego sklep. Rozpoczynając projekt mieliśmy tylko ogólną wizję zmian jakie chcemy wykonać ale wiedzieliśmy że oddajemy projekt w dobre ręce :) Nieoceniona wiedza i ogromne doświadczenie całego zespołu Convertis pozwoliło wprowadzić rozwiązania i ulepszenia które przeniosły nasz sklep na wyższy level. Wielkie podziękowania za skrupulatność i zaangażowanie Piotra który czuwał nad całym procesem i ostatecznie decydował które rozwiązania będą najlepsze. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie projektu powodował że nic nam nie umknęło i pozwoliło zadbać o najmniejsze detale w projektowanym sklepie. Czas przepięcia realizowanego projektu na live to zawsze najtrudniejsze zadanie i jak zawsze Szymon programista stanął na wysokości zadania perfekcyjnie przeprowadzając ten proces - Brawo !!! Efekt WOW u Klientów gwarantowany! :)

Paweł Wołoszyn, Elwix.pl

Oficjalny dystrybutor marek Lee, Wrangler, Levi’s
13 sklepów stacjonarnych
Ponad 28 milionów obrotów rocznie

mylaq.pl
mylaq.pl

Na współpracę z Convertis zdecydowałam się po rozmowach z wieloma agencjami wdrożeniowymi, ze względu na transparentność, na którą stawiali od samego początku, a także zaangażowanie i proaktywność. Była to pierwsza agencja, która tak profesjonalnie podeszła do etapu przedwdrożeniowego, mocno naciskając na przeprowadzenie pełnego studium i specyfikacji dla wdrożenia. Z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie realizować wdrożenia bez tego etapu. Na każdym etapie naszej współpracy mogłam liczyć na wsparcie Piotra, naszego Projekt Managera, który wielokrotnie podejmował ze mną dyskusje, inspirował mnie i naprowadzał na inne rozwiązania. Z pewnością rola Projekt Managera w Convertis nie sprowadza się do słów: "zapytam programisty" czy też "zgłoszę programiście", co w mojej opinii jest bardzo istotne. Ogromnym plusem była także elastyczność, kiedy z przyczyn niezależnych od Convertis, nie mogliśmy trzymać się założonego harmonogramu. Współpracując z Convertis można zauważyć jakimi wartościami kieruje się firma i, że ludzie, którzy w niej pracują robią to z pasją, co sprawia, że nawet w trudnych momentach udaje się znaleźć rozwiązanie.

Patrycja Sobolewska, mylaq.pl

Część Cosmo GROUP

Producent i lider sprzedaży lakierów hybrydowych w Polsce

JLD
JLD

Cieszę się tej współpracy, ponieważ projekty idą do przodu, nie cofamy się żeby naprawiać błędy, jesteście otwarci i nastawieni na TAK. Oby więcej takich firm na rynku!

Tomasz Bączyk, JLD

64 salony fryzjerskie w całej Polsce

54 mln obrotu w 2021

Pora na Pola
Pora na Pola

Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanej przez Was pracy - prace wykonane zostały z dużą starannością, bez problemów technicznych i bez potrzeby przypominania o poszczególnych punktach. Zmiany były na bieżąco omawiane, jak pojawiła się potrzeba calla Ewa szybko go zorganizowała - bardzo na plus. Alkohole są już na naszej stronie, kawał dobrej roboty. Z kilku źródeł uzyskaliśmy informację że nie da się takiego rozwiązania wdrożyć wewnątrz Presty - jak widać się da!

Antoni Dmowski, Pora na Pola

Lider w sprzedaży naturalnych produktów rolnych

Zebrane prawie 5 mln zł od inwestorów

Suzana.pl
Suzana.pl

Współpraca przy wdrożeniu nowego sklepu Suzana oraz obecnych, regularnych działaniach układa się wzorowo - wszystkie zadania wykonywane są starannie i terminowo. Sam projekt wdrożenia nowego sklepu został zrealizowany zgodnie z naszymi założeniami. W efekcie uzyskaliśmy nowoczesny i efektowny wygląd nowego sklepu, ale także poprawę konwersji. Polecamy Convertis za szybkie wsparcie w sytuacjach kryzysowych oraz bardzo dobre podejście do klienta.

Kamil i Michał Woźnica, Suzana.pl

14 sklepów stacjonarnych

50k followersów na Instagramie

40 mln obrotu rocznie

Ebmia.pl
Ebmia.pl

Sprawny kontakt, profesjonalne podejście do zadań. Czas realizacji, jak i szczegóły zawsze przejrzyste i czytelne. Zdecydowanie polecam dla osób chcących uporządkować obsługę programistyczną. Współpraca obecnie na poziomie 5 :)

Tomasz Sochacki, Ebmia.pl

350k produktów

ponad 70k klientów

około 50 pracowników

Cotton Club
Cotton Club

Jedna z najlepszych firm z jaką podjęliśmy współpracę dotyczącą prowadzenia naszego sklepu internetowego. Niewiele firm jest w stanie pochwalić się taką dokładnością jak i sumiennością pracy. Prace nad rozwojem strony, które zostały zlecone, wykonywane są w ciągłym kontakcie z nami, który jest również świetny. Firma Convertis traktuje markę swoich klientówjak swoją, dzięki czemu wszystkim bardzo zależy na rozwoju jak i co za tym idzie, ciągłym powiększaniu zysków.

Tomasz Rudzki, Cotton Club

Kobieca marka modowa – producent

Ponad 25k polubień na Facebooku

Ponad 30 lat doświadczenia na rynku

Apteka Moderna
Apteka Moderna

Jeszcze WIELKIE podziękowanie za to co do tej pory robiliście oraz za jakość i prac i komunikacji. Tu jestem serio pod wielkim wrażeniem! I choć wiem, że Grzegorz obawiał się formalności, to ja jednak w trakcie współpracy zauważyłem i założyłem, że opóźnienia - jeśli się pojawią - nie będą raczej po Waszej stronie.

Łukasz Nitkowski, Apteka Moderna

Ponad 1,5k opinii na Trust Mate

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

11 aptek stacjonarnych w całej Polsce

Multirenowacja.pl
Multirenowacja.pl

Ekipa dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kompetencje, profesjonalizm i pomysłowość, czyli 3 aspekty, których nie zdiagnozowałem u konkurencji. Dobrze wydane pieniądze, które zwracają się z nawiązką. Nie polecam, bo chcę by mieli więcej czasu dla mnie ;)

Daniel Ziętek, Multirenowacja.pl

Wyłączny importer i dystrybutor

Ponad 7k polubień na Facebooku

13 lat doświadczenia w branży

Apteka na83
Apteka na83

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dokładność, doskonały nadzór nad projektem. Wybór dobrej agencji trwał u nas długo, ale było warto. Dziękujemy Convertis za świetnie wykonana prace w przyjemnej atmosferze i rezultaty.

Anna Serwan-Ohryzko, Apteka na83
Makehome.pl
Makehome.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Convertis. Wszystkie prace są wykonywane w szybkim tempie. Kontakt z PMem stoi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie działania firmy są przeprowadzane w usystematyzowany sposób i na bieżąco raportowane, dzięki czemu zawsze wiemy, w którym momencie prac jesteśmy i co nas jeszcze czeka. Jest to zdecydowany atut na tle współpracy z innymi firmami, gdzie w większości problemem jest zawsze chaos. Gorąco polecamy jako wsparcie dla ecommerce.

Grzegorz Judek, Makehome.pl

Producent personalizowanych mebli i nie tylko

Ponad 13k polubień na Facebooku

ING
ING

Dzięki! Kawał dobrej roboty i do tego działający technicznie od razu bez poprawek - pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Będę Was polecał każdemu (zresztą już Was poleciłem znajomej firmie PSP, która również potrzebuje takiej wtyczki dla swojej bramki :))

Karol Bartniczuk, ING

4,4mln Klientów detalicznych

71,9k Klientów korporacyjnych

Złota nagroda Effie w kategorii „Finanse”

suzana.pl
suzana.pl

We współpracy z Convertis podoba mi się to, że widać, że zależy im na moim sklepie. Pilnują nie tylko siebie, ale też mnie i moich partnerów, żeby wszystko działało jak najlepiej, a sprzedaż rosła. Dlatego kontynuuję współpracę z Convertis

Kamil Woźniak, suzana.pl
Coodo
Coodo

Z CONVERTIS mam okazję pracować już od kilku lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wspólnie dużo mniejszych i większych projektów, przeżyliśmy też sporo pożarów. I zawsze mogłam i dalej mogę liczyć na profesjonalną pomoc, fachową poradę oraz elastyczne podejście do terminów, jeśli tylko sytuacja tego wymaga. Daje to mi jako klientowi poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu, jesli chodzi o funckjonowanie naszej strony www. Polecam!

Beata Miros, Coodo

Ponad 46k polubień Facebooku
Ponad 26k polubień na Instagramie

Barberstore
Barberstore

Bardzo profesjonalna ekipa, na której można polegać! Szybki kontakt z projekt managerem - dogłębne przedyskutowanie problemów oraz wspólne szukanie rozwiązań. Polecam z czystą odpowiedzialnością! :)

Radosław Malinowski, Barberstore

Ponad 30 lat doświadczenia w branży
Ponad 4k polubień na Facebooku
Ponad 2k polubień na Instagramie

ixion.pl
ixion.pl

Od kilkunastu lat prowadzimy sklep internetowy. Współpracowaliśmy już z kilkunastoma firmami w zakresie obsługi technicznej i serwisowej. Obecnie współpracujemy w tym zakresie z firmą Convertis. Rozwijanie nowych funkcjonalności, pomoc techniczna i wsparcie w obszarze nowych pomysłów i rozwiązań są na wysokim poziomie a nasza współpraca przebiega pomyślnie. Polecamy fachowość i doskonały poziom komunikacji ze strony rzeczonej firmy.

Wojciech Machnik, ixion.pl

22 lata doświadczenia
7 nagród dla najlepszego dystrybutora
41k sprzedanych programów

Apteka Moderna
Apteka Moderna

Robienie rzeczy po raz pierwszy jest trudny. A jednak, mimo braku doświadczenia w e-commerce udało nam się doskonale trafić z wyborem firmy, która stworzyła dla Nas Aptekę Internetową. Doskonała współpraca, świetna responsywność i terminowość.

Piotr Miszczuk, Apteka Moderna

Ponad 1,5k opinii na Trust Mate

Ponad 20 lat doświadczenia w branży

11 aptek stacjonarnych w całej Polsce

Patine.pl
Patine.pl

My wybraliśmy opcję Convertis, mając na uwadze to, że wolimy za coś dopłacić, ale być przekonani, że to będzie zrobione bardzo dobrze. Efekty mogą ocenić klienci wchodząc na stronę, i widząc finalny projekt. My jesteśmy jak najbardziej zadowoleni.

Daniel Ziętek, Patine.pl

Ponad 73k Followersów na Instagramie
Buty szyte według tradycyjnej rzemieślniczej metody

Porcelana24.pl
Porcelana24.pl

Panowie, przyszedł czas na podsumowanie. Grzegorz, nie wiem czy pamiętasz ale nasza pierwsza rozmowa trwała prawie godzinę:) Na tamten moment pomyślałem sobie: kolejny "łepek", pewnie po studiach, wie najlepiej. Myliłem się, masz naprawdę dużą wiedzę w tym co robisz. Twój zespół również składa sie ze specjalistów w swojej dziedzinie. Wracając do początku naszej znajomości zaproponowałeś mi rozwiązania które dla Sote było niemożliwe dp wykonania a nam znacznie ułatwiły pracę. Pierwsza transakcja zdana celująco: dobry kontakt, szybka realizacja. Współpracowałem z niejedną firmą IT obiecującą "gruszki na wierzbie". Łatwo jest skrytykować / wskazać błędny natomiast wg. mnie jeszcze trudniej jest umotywować swoje racje - Wam sie to udało. Nasze błędy na www (mniejsze / większe) zostały przez Was wypunktowane, umotywowanie i wstępnie rozwiązane. Nie planowaliśmy tego ale na podstawie tej analizy zdecydowaliśmy się "odświeżyć" nasz sklep, zastosować Wasze zalecenia. Droga była długa, z małego zlecenia zrobiła sie konkretna praca do wykonania - mnóstwo konsultacji ale efekt końcowy jest SUPER, o to mi chodziło, aż miło sie patrzy:). W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy brali udział w tym projekcie. Cenię Waszą firmę za elastyczność, umiejętności rozwiązywania problemów a przede wszystkim za proponowanie kompromisów w przypadku odmiennego zdania. Do poniedziałku:)

Piotr Petliński, Porcelana24.pl

Ponad 19k opinii w serwisie Opineo.pl

Ponad 30 lat doświadczenia w branży

300 000 zadowolonych klientów

Obejrzyj rekomendacje
ELWIX

Zespół Convertis na rynku e-commerce wykazał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwijania sklepów internetowych. Nasza kilkuletnia współpraca przebiega w sposób dynamiczny i profesjonalny. Szukanie nowych kanałów zdobywania klienta i dokładne analizy przepływu użytkowników wymiernie przekładają się na nasz wzrost sprzedaży. Obserwując jak zespół potrafi wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań z pełną odpowiedzialnością polecam Convertis, jako partnera biznesowego.

PAWEŁ WOŁOSZYN, ELWIX

Oficjalny dystrybutor marek Lee, Wrangler, Levi’s

Ponad 28 mln zł obrotu rocznie

13 sklepów stacjonarnych

Foonka.store
Foonka.store

Profesjonalnie, szybko i konkretnie! Tak najlepiej można określić współpracę z Convertis :) Dzięki nim nasz sklep internetowy, oparty o oprogramowanie SOTE, zyskał nowy wygląd, ulepszona została funkcjonalność strony, dodane zostały moduły stworzone specjalnie pod nasze potrzeby. Każde pytanie, czy ewentualne problemy, które pojawiały się po drodze, były przez nich ekspresowo rozwiązywane. Bardzo podobał nam się jasno sprecyzowany system rozliczeń i sprawna komunikacja odnośnie aktualnie planowanych zmian w projekcie i poprawek. Jeżeli szukacie profesjonalistów, którzy rzetelnie podchodzą do swojej pracy, polecamy Convertis!

Małgorzata Dziembaj, Foonka.store

European Product Design Award 2017 oraz 2019
Produkty projektowane i szyte w Polsce
Ponad 8k Followersów na Instagramie

kupszklo.pl
kupszklo.pl

Niniejszym udzielamy referencji firmie Convertis sp. z. o.o, Al. Komisji Edukacji Narodowej 93, 02-777 Warszawa, za wysoką jakość usług świadczonych dla firmy Glasmark Sp. zo.o. Firma Convertis Sp. zo.o. wykazuje się dużą kreatywnością oraz skutecznymi technikami związanymi ze zwiększaniem sprzedaży w sklepie internetowym. Wykonany audyt skutecznie wskazał obszary, w których firma Convertis wykonała działania naprawcze i optymalizacyjne, minimalizując tym samym błędy w procesie zakupowym. Podkreślenia wymaga poziom komunikacji z firmą Convertis Sp. z o.o., który określamy jako doskonały. Z przyjemnością udzielamy rekomendacji Convertis sp. z. o.o, jako firmie wiarygodnej, zaufanej, solidnej oraz niezwykle kreatywnej. Z poważaniem, Zarząd firmy Glasmark Sp. z o.o.

Zarząd firmy Glasmark, kupszklo.pl

30 lat doświadczenia w branży

14k polubień na Facebooku

Suzana.pl
Suzana.pl

Współpracę z Convertis, jak i realizację zadań oceniam bardzo dobrze. Dzięki pracy Convertis zaoszczędziłem czas swój i pracowników, uwolniłem się od nerwów oraz zwiększyłem sprzedaż.

Kamil Woźnica, Suzana.pl

14 sklepów stacjonarnych

50k followersów na Instagramie

40 mln obrotu rocznie

mosquito.pl
mosquito.pl

Ja, jak zawsze, wszystko sobie 10 razy analizowałem, zweryfikowałem, jeszcze gdzieś popytałem, z kim działacie przez ten rok. Komu coś tam robicie, z kim nie działacie, no i tak dalej. Pewne jeszcze jakieś publikacje w Internecie, Twój podcast też odpaliłem. No i wiesz mówię sobie: „No nie, no przecież to nie są głupi ludzie. [śmiech] Na pewno będą w stanie nam w pewnych kwestiach pomóc”. Wiesz też, że podobała mi się ta Wasza strategia. Że Wy nie byliście tacy, że tam małą łyżeczką gdzieś tam dosypywaliście trochę tego cukru, tylko zrobiliście to co mogliście, na początku, jak najlepiej. Efekty były już po pierwszych 2-3 tygodniach. To tak było, no co tam będziemy dużo mówić. To było to coś, co mi się podoba. Taktyka działań mi się podobała i taka przejrzystość. I potem już tylko mnie to umacniało, że w tych działaniach nie było takiej ściemy, zawsze ten feedback od Was był taki szczery i konkretny. Więc dalej pracujemy, i to jakby jest najlepsza taka ocena tego jak funkcjonujecie. Że cały czas, mimo takiego dużego wzrostu jesteście razem z nami przecież. My z Wami na pokładzie rośniemy i wcale nie dochodzimy do wniosku, że ten puzzel może już nie pasować do układanki, że może potrzebujemy już kogoś większego, lepszego, bardziej dynamicznego. Nie wiem – jakiegokolwiek. No nie, do takich wniosków nie dochodzimy. Na koniec dnia, to ja biorę odpowiedzialność za to co Wy robicie. Na koniec dnia to jest moja decyzja – tak? Na koniec dnia to są nawet też i moje pieniądze. Więc, szczerze, to… Ja rozumiem, że ktoś może mieć gorszy dzień, że komuś coś może się nie udać, ale na koniec dnia, to ja muszę mieć informację od Was jak najbardziej prawdziwą, jak najbardziej konkretną, bo to ja muszę podjąć tę decyzję, bo nikt za mnie jej nie podejmie. Ja muszę mieć ekipy i pracowników, i ludzi, którzy są w 100% ze mną szczerzy.

Jakub Roskosz, mosquito.pl

Ponad 649k polubień na Facebooku
Ponad 294k followersów na Instagramie
Około 40mln obrotu w 2020

Organic Market
Organic Market

Współpraca z Convertis była merytoryczna, konkretna i kreatywna. W jej ramach wdrożyliśmy stronę www, która bardziej odpowiada profilowi naszego odbiorcy. Udało się sprawnie zrealizować prace, uzyskaliśmy dobrą jakość w rozsądnej cenie.

Mariusz Przybylski, Marketing Manager, Organic Market

Ponad 30 sklepów stacjonarnych

Ponad 60 mln zł obrotu rocznie

DODRUKARKI.PL
DODRUKARKI.PL

Naszą współpracę z rozpoczęliśmy w roku 2013. Dzięki temu udała mi się rzecz niemożliwa przenieśliśmy sklep Sote z wersji 4 do 6, nikt inny nie chciał się podjąć tego zadania, tzn po zapoznaniu się z zakresem prac wszyscy zawieszali dalsze rozmowy.

JAROSŁAW SZCZAKOWSKI, DODRUKARKI.PL

Ponad 145k zadowolonych Klientów

16 lat doświadczenia w ecommerce

PRO-SPRZET.PL
PRO-SPRZET.PL

Już po pierwszym e-mailu z firmy Convertis, przyszła myśl, że może być to dobra i udana współpraca. Nie myliliśmy się! Po niecałym miesiącu mieliśmy pierwsze spotkanie w Warszawie, gdzie przedstawiliśmy swoje plany i otrzymaliśmy zdecydowaną odpowiedź, że to wszystko może zostać w niedługim czasie wdrożone. Ze względu na duży projekt jakim było stworzenie grafiki i wielu funkcjonalności w sklepie www.pro-sprzet.pl firma.

Tomasz Korzeniewski, PRO-SPRZET.PL

Ponad 15 lat doświadczenia w branży

1117 pozytywnych opinii w Opineo.pl

GOGA-GASTRO
GOGA-GASTRO

Współpracę z Convertis, jak i realizację zadań oceniam bardzo dobrze. Dzięki pracy Convertis zaoszczędziłem czas swój i pracowników, uwolniłem się od nerwów oraz zwiększyłem sprzedaż. Polecam Convertis jako profesjonalnego partnera.

Michał Pośnik, GOGA-GASTRO

20 lat doświadczenia na rynku

Autoryzowany dealer

GASTROPOLIS
GASTROPOLIS

Współpraca z Convertis przebiegała terminowo, wszelkie kwestie problemowe były rozwiązywane na bieżąco. Kontakt z koordynatorem był bardzo dobry - osoba ta była pomocna i kompetentna. Sam projekt został zrealizowany terminowo oraz w zaplanowanym budżecie, a efekt końcowy jest tym czego potrzebowaliśmy - modyfikacje i usprawnienia sklepu na platformie Sote spełniają swoje funkcje, zaś strona wizualna sklepu została znacznie ulepszona i obecnie wygląda bardzo dobrze. Mogę polecić firmę Convertis - przede wszystkim dlatego, że szczerze i uczciwie przygotowuje kosztorys, a następnie trzyma się go dbając o terminowość zarówno swoich pracowników jak i klienta, a bezpośredni kontakt z koordynatorem znakomicie ułatwia komunikację.

Rafał Górniak, GASTROPOLIS

Ponad 15 lat doświadczenia na rynku

Autoryzowany dealer

Ponad 3 miliony obrotów rocznie

jadwigamorska.pl
jadwigamorska.pl

Poprawka modułu cen przez dodanie zmiany stawek to po prostu petarda!! Pomysł rewelacja a wykonanie perfekcyjne. Zmiana stawek na 7000 produktów zajęła mi 40 minut. Bardzo dziękuję za doskonałą pracę.

Marcin Bogutyn, jadwigamorska.pl

Import ryb i koralowców z całego świata

Sklep z oryginalnymi zwierzętami wodnymi

Ponad 5k polubień na Facebooku

FTS.PL
FTS.PL

Zespół Convertis na rynku e-commerce wykazał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą na temat rozwijania sklepów internetowych. Nasza kilkuletnia współpraca przebiega w sposób dynamiczny i profesjonalny. Szukanie nowych kanałów zdobywania klienta i dokładne analizy przepływu użytkowników wymiernie przekładają się na nasz wzrost sprzedaży. Obserwując jak zespół potrafi wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań z pełną odpowiedzialnością polecam Convertis, jako partnera biznesowego.

Paweł Wołoszyn, FTS.PL

Oficjalny dystrybutor firmy Vans w Polsce

Ponad 28 mln zł obrotów rocznie

Ponad 33k polubień na Facebooku

Taternik-sklep.pl
Taternik-sklep.pl

Świetny partner biznesowy na każdej płaszczyźnie. Możliwość realizacji praktycznie dowolnych funkcjonalności na platformie SOTE i efektywna procedura współpracy od wsparcia w fazie koncepcyjnej po błyskawiczny czas reakcji w przypadku nagłych problemów. Do tego rzeczywiste rozumienie potrzeb i doskonała komunikacja przez opiekuna klienta. Gorąco polecamy!

Michał Tyrakowski, Taternik-sklep.pl

18 lat działalności na rynku
Ponad 19k polubień na Facebooku
6210 opinii w Opineo.pl
sklep stacjonarny 400m2

mamagama.pl
mamagama.pl

Bardzo rzetelny i pomocny zespół, słowni i punktualni w działaniach (co jest nie do przecenienia!), konkretni i transparentni w rozliczeniach. Mają bardzo dużo do zaoferowania, zawsze chętni do poznawania i wdrażania nowości. Zdecydowanie polecam do współpracy. Właścicielka sklepu MamaGama.

Beata Sobczyk, mamagama.pl

Kanał GadkiMatki na Youtube, który ogląda ponad 12k osób
Ponad 5k Followersów na Instagramie
Ponad 17k polubień na Facebooku

PAUL BUNYAN
PAUL BUNYAN

Convertis stworzyli dla nas sklep internetowy oraz na bieżąco pomagają w jego prowadzeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zwłaszcza z ogromnej wiedzy zespołu oraz szybkości działania. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem i jak do tej pory firma sprostała większości naszym wymaganiom.

DARIUSZ MIETLICKI, PAUL BUNYAN

Ponad 23k polubień na Facebooku

Marka w 100% ekologiczna

SKLEP.CHARAKTERY.EU
SKLEP.CHARAKTERY.EU

Zespół Convertis służy fachową i profesjonalną pomocą, dzięki czemu nasz sklep zyskał nowy wymiar pod względem szaty graficznej i funkcjonalności, co przekłada się na wzrost sprzedaży oraz zadowolenie naszych klientów. Współpraca z firmą przebiega sprawnie i bezproblemowo, są elastyczni i otwarci na potrzeby klienta.

ANNA ADAMCZYK, SKLEP.CHARAKTERY.EU
Warsaw Tourism Center
Warsaw Tourism Center

Zespół Convertis stworzył tak naprawdę od podstaw naszą firmę, która oparta jest na systemie rezerwacji i sprzedaży on-line. Jest to specyficzny system, który wymagał zbudowania wielu niestandardowych funkcji, szytych na miarę. Przez dłuższy czas nie udawało nam się znaleźć firmy, która podjęłaby się tego zadania. Convertis wywiązał się z niego znakomicie. W trakcie realizacji pracownicy wykazywali się inicjatywą i wychodzili z własnymi pomysłami, często usprawniającymi pierwotne założenia. Największe podziękowania za cierpliwość.

Paweł Szczerkowski, Warsaw Tourism Center
Powered by Trust.Reviews