PrestaShop

Sklepy internetowe na PrestaShop to nasza specjalność.

 1. Wdrażamy nowe sklepy internetowe na PrestaShop.
 2. Przenosimy sklepy na PrestaShop z innego oprogramowania.
 3. Oferujemy abonament programistyczny.
 4. Aktualizujemy sklepy na PrestaShop do nowszej wersji.
 5. Optymalizujemy sklepy pod kątem technicznym, wizualnym, UX i praktycznie każdym innym.
 6. Doradzamy i znajdujemy najlepsze rozwiązanie.
Zobacz szczegóły
PrestaShop - sklepy internetowe

Convertis w liczbach

8

lat na rynku

23+

specjalistów w zespole

60+

sklepów pod naszą opieką

4mln+

naszego obrotu netto w 2022

Te wyjątkowe marki już nam zaufały:

Agencja PrestaShop

Jesteśmy software housem doświadczonym w opiece nad sklepami opartymi na PrestaShop - możemy Ci pomóc z Twoim sklepem internetowym praktycznie na każdym polu: od budowy sklepu, przez migrację z innego silnika na PrestaShop, odświeżenie grafiki sklepu, kompleksową obsługę techniczną Twojego sklepu, naprawę błędów, audyt sklepu, aż po doradztwo dotyczące strategii ecommerce i zwiększenia sprzedaży. Dzięki doświadczonemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić sklepom naszych Klientów kompleksową opiekę. Kupując usługę programistyczną u nas tak naprawdę korzystasz z wiedzy i doświadczenia kilkunastu programistów oraz kilku specjalistów z innych dziedzin ecommerce, którzy łączą siły. Każdy nasz Klient jest w stałym kontakcie ze swoim koordynatorem po naszej stronie, dzięki czemu wie, co się dzieje w Jego sklepie i rozumie, jakie prace wykonują programiści, bo koordynator tłumaczy język programistów na język biznesu. Nasi Klienci nie martwią się o urlopy i choroby programistów, ponieważ to jest na naszej głowie - członkowie naszego zespołu zastępują się w takich sytuacjach po to, aby sklepy naszych Klientów były cały czas otoczone opieką. Dzięki wieloosobowemu zespołowi jesteśmy w stanie bardzo szybko pomóc naszym Klientom w sytuacjach awaryjnych. Nawet jeśli awaria w sklepie nastąpi w weekend czy w późnych godzinach, często jesteśmy w stanie zapewnić szybką pomoc, a dzięki temu zniwelować przestoje w pracy sklepu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferujemy wsparcie programistyczne dla sklepu opaertego na PrestaShop w formie pakietów godzin lub w formie comiesięcznego abonamentu. Zespół doświadczonych programistów pracuje nad rozwojem Twojego sklepu i szybko usuwa błędy, abyś sprzedawał bez zakłóceń. Koordynator, czyli Twój opiekun, jest do Twojej dyspozycji - dba o poprawne działanie Twojego sklepu i wspiera jego rozwój oraz przekłada język programistów na Twój język, abyś wiedział na bieżąco, jak przebiegają prace oraz rozumiał, co dzieje się w Twoim sklepie.

Zobacz szczegóły

Mamy na swoim koncie realizacje wielu sklepów internetowych na PrestaShop i nie tylko. Wypracowaliśmy proces, dzięki któremu razem z Klientem mamy kontrolę nad wdrożeniem - możesz czuć się bezpiecznie dzięki naszemu doświadczeniu. Specjalizujemy się w dużych i skomplikowanych wdrożeniach. Podejmujemy się wyzwań, których inni programiści nie chcą się podjąć, i kończymy je sukcesem.

Zobacz szczegóły

Dotychczasowy silnik sklepu internetowego nie nadąża za rozwojem Twojego e-commerce'u i przyszła pora na przeniesienie go na bardziej odpowiednią platformę? A może zbyt rozbudowane oprogramowanie komplikuje pracę i generuje niepotrzebne koszty? Obsłużyliśmy już wielu Klientów, którzy przyszli do nas z podobnymi wyzwaniami i teraz mogą w spokoju rozwijać swój biznes na PrestaShop.

Zobacz szczegóły

Pomożemy Ci zoptymalizować Twój sklep internetowy na PrestaShop praktycznie pod każdym kątem: technicznym, UX-owym i jakimkolwiek innym. Przyspieszymy działanie Twojej strony tak, by użytkownicy nie opuszczali jej poirytowani wolnym ładowaniem. Wszystko po to, byś mógł czerpać korzyści z większej sprzedaży.

Zobacz szczegóły

Mamy doświadczenie w aktualizacji sklepów opartych na PrestaShop do nowszej wersji, a także w zmianie designu na nowoczesny oraz zgodny z aktualnymi trendami i oczekiwania użytkowników.

Zobacz szczegóły

PrestaShop to świetna platforma zarówno dla handlu B2C jak i B2B. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego i doświadczonego partnera, który wdroży lub przeniesie Twoją hurtownię online na PrestaShop, dobrze trafiłeś. Możesz polegać na naszym doświadczeniu.

Zobacz szczegóły

Szablony PrestaShop

Tworzymy sklepy internetowe na gotowych szablonach - dostosujemy je do Twoich potrzeb.

Moduły to rozszerzenia, które wzbogacają sklep internetowy o przydatne funkcje. Możemy zainstalować w Twoim sklepie gotowy moduł, napisać moduł na Twoje zamówienie lub po prostu zaprogramować dla Ciebie potrzebną zmianę zamiast tworzyć moduł. Zawsze doradzimy Ci najlepsze rozwiązania.

Zobacz szczegóły

Serwer niedostosowany do potrzeb sklepu może powodować bardzo duże problemy z jego funkcjonowaniem. Zweryfikujemy hosting, który posiadasz, zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dopasowanego do Twojej strony i w razie potrzeby bezboleśnie przeniesiemy Twój sklep internetowy na nowy serwer. Robiliśmy to nie raz!

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz kogoś, kto stworzy trafioną strategię dla Twojego sklepu oraz dopilnuje jej realizacji? Potrzebujesz wsparcia eksperta dla Twojego zespołu, ale nie masz czasu na prowadzenie rekrutacji? Skorzystaj z usługi Niezależnego E-commerce Managera.

Zobacz szczegóły

Użytkownicy wychodzą z Twojego sklepu bez dokonania zakupu i nie wiesz, co poprawić, by to zmienić? Wiesz, że design sklepu nie jest zgodny z nowymi trendami i oczekiwaniami użytkowników, ale nie wiesz jak go przeprojektować? Przeprowadzimy dla Ciebie audyt UX, zarekomendujemy zmiany i wdrożymy na Twoje życzenie.

Zobacz szczegóły

Twoja strona słabo wypada w testach szybkości ładowania, ale nie wiesz, jak to poprawić? Wykonamy audyt Page Speed Twojej strony. Doświadczeni programiści zinterpretują wyniki, wskażą elementy do poprawy oraz optymalny sposób, by to zrobić. Mogą również wdrożyć rekomendacje na Twoje życzenie.

Zobacz szczegóły

Nasze realizacje na PrestaShop

Podział 1 zamówienia na kilku sprzedawców – Pora na Pola
Podział 1 zamówienia na kilku sprzedawców – Pora na Pola Zobacz szczegóły

Podział koszyka ze względu na podmiot sprzedający i ograniczenie dostępu do produktów alkoholowych osobom niepełnoletnim

Zakres prac

 • Wdrożenie funkcjonalności umożliwiających podział zamówienia i przypisywanie produktów do konkretnego, sprzedającego je podmiotu oraz innych wymaganych prawnie rozwiązań, wskazujących na rozdzielność spółek.
 • Analiza wykonalności wdrożenia pozwalającego na rozdzielenie płatności za zamówienie na etapie jej księgowania.
 • Stworzenie funkcjonalności ograniczającej dostęp do produktów alkoholowych, jeśli Klient nie złoży oświadczenia o pełnoletności.

Produkty pochodzące wyłącznie od polskich rolników

Ponad 21k polubień na Facebooku

Zobacz szczegóły
Przeniesienie sklepu na PrestaShop – 7mil
Przeniesienie sklepu na PrestaShop – 7mil Zobacz szczegóły

Przeniesienie strony na nowy serwer oraz stworzenie nowej grafiki.

Zakres prac

 • Moduł do zarządzania etykietami produktów.
 • Możliwość łatwego łączenia powiązanych modeli.
 • Banery i zdjęcia produktów obsługujące video.
 • Dodatkowe zdjęcia przy produkcie.
 • Projekt karty produktu.

Ponad 11k polubień na Facebooku
15 lat doświadczenia w branży

Zobacz szczegóły
Poprawa UX oraz przyspieszenie ładowania strony – Mosquito
Poprawa UX oraz przyspieszenie ładowania strony – Mosquito Zobacz szczegóły

Optymalizacja sklepu, poprawa UX oraz uporządkowanie kodu.

Zakres prac

 • Optymalizacja szybkości działania sklepu.
 • Uporządkowanie kodu – sklep miał być oparty na modułach, nic w kodzie nie miało być zaszyte na sztywno.
 • Optymalizacja sklepu, by możliwy był szybki wzrost – obroty firmy w krótkim czasie wzrosły kilkukrotnie.
 • Poprawa UX na podstawie wytycznych od agencji.

Ponad 294k followersów na Instagramie

Ponad 649k polubień na Facebooku

Około 40 mln zł obrotu w 2020

Zobacz szczegóły
Przygotowanie sklepu na zwiększony ruch – Le Collet
Przygotowanie sklepu na zwiększony ruch – Le Collet Zobacz szczegóły

Optymalizacja obsługi zamówień oraz przygotowanie witryny przy wzmożonym ruchu na stronie.

Zakres prac

 • Wprowadzenie zmian w sklepie Lecollet.pl, które umożliwiłyby umieszczanie w nich premierowych produktów jeszcze przed uruchomieniem ich sprzedaży.
 • Przygotowanie witryny do ruchu na poziomie 1000-2000 użytkowników jednocześnie.
 • Zapewnienie bezproblemowej obsługi zamówień przy wzmożonym ruchu na stronie.

119k followersów na Instagramie
Ponad 19k polubień na Facebooku
Marka Mai Bohosiewicz

Zobacz szczegóły
Zobacz wszystkie realizacje

Zobacz opinie naszych Klientów

Taktyka działań, przejrzystość i profesjonalizm. Doceniam też fakt bezpośredniej i szczerej komunikacji, bez ściemy i owijania w bawełnę. Pracujemy razem na wielu płaszczyznach.

Jakub Roskosz, Dyrektor Zarządzający mosquito.pl

Poprawka modułu cen przez dodanie zmiany stawek to po prostu petarda!! Pomysł rewelacja a wykonanie perfekcyjne.(...)Bardzo dziękuję za doskonałą pracę. (..) Z kilku źródeł uzyskaliśmy informację, że nie da się takiego rozwiązania wdrożyć wewnątrz Presty - jak widać się da!

Antoni Dmowski, COO poranapola.pl

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dokładność, doskonały nadzór nad projektem. Wybór dobrej agencji trwał u nas długo, ale było warto.

Anna Serwan-Ohryzko, Właścicielka aptekana83.pl

Bardzo profesjonalna ekipa, na której można polegać! Szybki kontakt z projekt managerem - dogłębne przedyskutowanie problemów oraz wspólne szukanie rozwiązań. Polecam z czystą odpowiedzialnością!

Radosław Malinowski - E-commerce Manager Barberstore.pl

Cieszę się tej współpracy, ponieważ projekty idą do przodu, nie cofamy się żeby naprawiać błędy, jesteście otwarci i nastawieni na TAK.

Tomasz Bączyk, Członek Zarządu JLD.pl

W Convertis zespół specjalistów pracuje razem
dla Twojego sklepu

PrestaShop co to?

1

PrestaShop to bardzo popularny system dla sklepów internetowych stworzony w 2007 roku przez firmę o francuskim rodowodzie.

2

W grudniu 2021 PrestaShop została przejęta przez włoski koncern MBE Worldwide, który ma ambicje jeszcze bardziej przyspieszyć rozwój narzędzia.

3

PrestaShop to już teraz nowoczesne oprogramowanie, z udostępnionym w pełni kodem, które przez cały czas jest rozwijane przez ogromną rzeszę specjalistów.

4

Wybraliśmy pracę właśnie na PrestaShop, ponieważ wiemy, że jest to przyszłość branży e-commerce, a także wdzięczne narzędzie do pracy o praktycznie nieograniczonych możliwościach modyfikacji i rozwoju.

5

Na systemie PrestaShop jest opartych około 300 tys. aktywnych sklepów na świecie, które w 2020 roku wygenerowały w sumie przychód w wysokości 22 mld Euro.

(źródło: https://www.prestashop.com/pl)

6

PrestaShop jest liderem tego typu rozwiązań dla branży e-commerce w Europie oraz Ameryce Południowej. (źródło: https://www.mbecorporate.com/news/mbe-worldwide-acquires-prestashop/)

7

W Polsce natomiast funkcjonuje nieco ponad 20.000 sklepów internetowych zbudowanych na PrestaShop. Jest to drugi najpopularniejszy w Polsce silnik sklepowy tuż po WooCommerce, z którego w kraju korzysta 21.240 sklepów. (źródło: Builtwith.com)

8

Ale PrestaShop to nie tylko silnik e-sklepu. To coś znacznie więcej: to aktywna społeczność licząca ponad 1.000.000 osób (źródło: PrestaShop.com/pl), które są gotowe udzielić wsparcia na forum oraz na grupach w mediach społecznościowych.

PrestaShop w liczbach

Niech liczby mówią same za siebie

300 tys.

sklepów na PrestaShop na świecie

22 mld Eur

łączny przychód wygenerowany przez sklepy PrestaShop w 2020 roku

20 tys.

sklepów na PrestaShop w Polsce

1 mln

tyle osób liczy społeczność PrestaShop

Dane z 2020 roku - źródło: https://www.prestashop.com/pl

Zalety PrestaShop

PrestaShop - dlaczego warto?
Zalety silnika PrestaShop
PrestaShop - świetny wybór dla małych, średnich i dużych sklepów internetowych

Chcesz sprawdzić, jak działa oprogramowanie PrestaShop 8? Zobacz, jak może przebiegać proces zakupowy. Do testowania jest dostępne demo front-endu. Sprawdź także demo back-endu - przetestuj, jak pracuje się na PrestaShop.

PrestaShop instrukcja

Twórcy oprogramowania PrestaShop udostępniają wszelką dokumentację dotyczącą swojego systemu. Na oficjalnej stronie PrestaShop znajdziesz przewodniki do najnowszej jak i poprzednich wersji PrestaShop zarówno dla dewelopera jak i dla użytkownika dostępne w wielu językach.

PrestaShop - koszt obsługi

PrestaShop to darmowe oprogramowanie. Czy oznacza to, że stworzenie, uruchomienie oraz funkcjonowanie sklepu internetowego będzie dla Ciebie bezpłatne? Jakie koszty mogą się pojawić? Możemy Ci to wyjaśnić oraz wykonać wycenę poszczególnych prac zgodnie z przedstawionymi przez Ciebie wymaganiami oraz biorąc pod uwagę aktualną sytuację w Twoim sklepie.

Dowiedz się więcej o PrestaShop

Wersje PrestaShop

Jakie są różnice między Prestashop 1.6 i Prestashop 1.7?

Najważniejsze informacje dotyczące aktualizacji sklepu na PrestaShop

42. Przyszłość PrestaShop i plany na 2022 rok – Krystian Podemski

Moduły PrestaShop

Moduł filtrowanie z przyjaznymi adresami URL

Moduł HTML Blocks – edytuj treści na PrestaShop

PrestaShop Checkout – wszystko co musisz o nim wiedzieć!

PrestaShop UX

UX sklepu internetowego – czyli zestawienie sklepów PrestaShop z ciekawymi rozwiązaniami user experience

Przykłady pięknych sklepów na PrestaShop

Paginacja stron w sklepie internetowym na PrestaShop

Więcej pytań i odpowiedzi o PrestaShop

Powered by Trust.Reviews