Poprawa UX oraz dodanie nowych funkcjonalności – Paul Bunyan

PaulBunyan

Stworzenie systemu do bezpiecznego multiplikowania treści oraz automatyczne tagowanie zdjęć produktów dla wyszukiwarki Google to wdrożenia, z którym zmierzyliśmy się podczas współpracy ze sklepem PaulBunyan.pl. Klient poprosił nas również o przeprowadzenie bieżących modyfikacji oraz usprawnienie systemu tak, aby dostosować go do specyfiki branży. Wyzwaniem, z którym musieliśmy się zmierzyć było także zbudowanie odpowiedniego wizerunku marki. Efekty przedstawiliśmy poniżej.

Efekty naszej pracy

Dzięki współpracy z nami klient zyskał:

Dla Klienta wykonujemy prace związane z utrzymaniem oraz rozwojem technicznej strony sklepu, wykonując specjalne moduły, dodając funkcjonalności i nieustannie poprawiając użyteczność dla odwiedzających sklep, a także pomagając w kampaniach reklamowych.

  • 360% wzrostu sesji z wyszukiwarki Google rok do roku.
Poprawa UX oraz dodanie nowych funkcjonalności – Paul Bunyan

Poprawa UX oraz dodanie nowych funkcjonalności – Paul Bunyan

Paulbunyan.pl to sklep oferujący i wykonujący wyjątkowe produkty: wyśmienitej jakości meble ze starego drewna. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży.

Główne cele współpracy

  • Bieżące modyfikacje i usprawnienia systemu, dostosowywanie do specyfiki.
  • Stworzenie systemu do bezpiecznego multiplikowania treści.
  • Automatyczne tagowanie zdjęć dla wyszukiwarki Google.
  • Zbudowanie odpowiedniego wizerunku dla marki.

A co mówi sam klient o wspólnie wypracowanych wynikach?

 

Convertis stworzyli dla nas sklep internetowy oraz na bieżąco pomagają w jego prowadzeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zwłaszcza z ogromnej wiedzy zespołu oraz szybkości działania. Jesteśmy bardzo wymagającym klientem i jak do tej pory firma sprostała większości naszym wymaganiom.

Dariusz Mietlicki, Paul Bunyan

Powered by Trust.Reviews