Odświeżenie wyglądu sklepu – Porcelana24

Porcelana24.pl

W przypadku sklepu z porcelaną jednym z najważniejszych elementów poprawiających doświadczenia użytkowników są atrakcyjne zdjęcia produktów. We współpracy postawiliśmy na odświeżenie dotychczasowej grafiki i dostosowanie jej do panujących trendów. Wyzwaniem było również odnalezienie wyróżników sklepu, które pozwolą na wybicie się wśród konkurencji.

Efekty naszej pracy

Dzięki współpracy z nami klient zyskał:

  • Nowa, przejrzysta szata graficzna zgodna z trendami.
  • Znalezienie i zaakcentowanie mocnych stron sklepu.
Odświeżenie wyglądu sklepu – Porcelana24

Odświeżenie wyglądu sklepu – Porcelana24

Sklep Porcelana24.pl jest częścią rodzinnej działalności, która z powodzeniem od ponad 30 lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach branżowych. Rodzinna atmosfera i przyjazne nastawienie do codziennych obowiązków jest gwarancją fachowej i uczciwej obsługi przez cały zespół..

Ich specjalnością jest sprzedaż wyjątkowych produktów z porcelany stołowej, szkła, sztućców oraz wszelkich akcesoriów związanych z wyposażeniem kuchni i salonu.

Główne cele współpracy

  • Regularne i ciągłe wsparcie. Prowadząc regularną obsługę sklepu Porcelana24 realizujemy zarówno prace bieżące (jak zmiany związane z RODO, wdrożenie SSL, modyfikacje panelu sklepu), jak i prace rozwojowe (integracje z zewnętrznymi systemami, analizy ecommerce, automatyzację procesów).
  • Odnalezienie wyróżników sklepu. Sklep miał ukryte swoje mocne punkty, w czasie audytu znaleźliśmy je i pokazaliśmy użytkownikom serwisu
  • Odświeżenie grafiki i dopasowanie jej do obecnych trendów i potrzeb sklepu.
  • Poprawa doświadczeń użytkowników na mobile.

A co mówi sam klient o wspólnie wypracowanych wynikach?

 

Panowie, przyszedł czas na podsumowanie. Grzegorz, nie wiem czy pamiętasz ale nasza pierwsza rozmowa trwała prawie godzinę:) Na tamten moment pomyślałem sobie: kolejny “łepek”, pewnie po studiach, wie najlepiej. Myliłem się, masz naprawdę dużą wiedzę w tym co robisz. Twój zespół również składa sie ze specjalistów w swojej dziedzinie. Wracając do początku naszej znajomości zaproponowałeś mi rozwiązania które dla Sote było niemożliwe dp wykonania a nam znacznie ułatwiły pracę. Pierwsza transakcja zdana celująco: dobry kontakt, szybka realizacja. Współpracowałem z niejedną firmą IT obiecującą “gruszki na wierzbie”. Łatwo jest skrytykować / wskazać błędny natomiast wg. mnie jeszcze trudniej jest umotywować swoje racje – Wam sie to udało. Nasze błędy na www (mniejsze / większe) zostały przez Was wypunktowane, umotywowanie i wstępnie rozwiązane. Nie planowaliśmy tego ale na podstawie tej analizy zdecydowaliśmy się “odświeżyć” nasz sklep, zastosować Wasze zalecenia. Droga była długa, z małego zlecenia zrobiła sie konkretna praca do wykonania – mnóstwo konsultacji ale efekt końcowy jest SUPER, o to mi chodziło, aż miło sie patrzy:). W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy brali udział w tym projekcie. Cenię Waszą firmę za elastyczność, umiejętności rozwiązywania problemów a przede wszystkim za proponowanie kompromisów w przypadku odmiennego zdania. Do poniedziałku:)

Piotr Petliński, Porcelana24.pl

Powered by Trust.Reviews