Porcelana24.pl

 • nowa, przejrzysta szata graficzna
  zgodna z trendami designu
 • znalezienie i zaakcentowanie
  mocnych stron sklepu
Convertis - Klient - Porcelana24.pl

Sklep Porcelana24.pl jest częścią rodzinnej działalności, która z powodzeniem od ponad 30 lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach branżowych. Rodzinna atmosfera i przyjazne nastawienie do codziennych obowiązków jest gwarancją fachowej i uczciwej obsługi przez cały zespół..

Ich specjalnością jest sprzedaż wyjątkowych produktów z porcelany stołowej, szkła, sztućców oraz wszelkich akcesoriów związanych z wyposażeniem kuchni i salonu.

Wyzwania e-commerce

 • Odświeżenie grafiki i dopasowanie jej do obecnych trendów i potrzeb sklepu
 • Poprawa doświadczeń użytkowników na mobile
 • Odnalezienie wyróżników sklepu
  Sklep miał ukryte swoje mocne punkty, w czasie audytu znaleźliśmy je i pokazaliśmy użytkownikom serwisu
 • Regularne i ciągłe wsparcie
  Prowadząc regularną obsługę sklepu Porcelana24 realizujemy zarówno prace bieżące (jak zmiany związane z RODO, wdrożenie SSL, modyfikacje panelu sklepu), jak i prace rozwojowe (integracje z zewnętrznymi systemami, analizy ecommerce, automatyzację procesów)

 

Opinia klienta

Panowie, przyszedł czas na podsumowanie. Grzegorz, nie wiem czy pamiętasz ale nasza pierwsza rozmowa trwała prawie godzinę:) Na tamten moment pomyślałem sobie: kolejny "łepek", pewnie po studiach, wie najlepiej. Myliłem się, masz naprawdę dużą wiedzę w tym co robisz. Twój zespół również składa sie ze specjalistów w swojej dziedzinie. Wracając do początku naszej znajomości zaproponowałeś mi rozwiązania które dla Sote było niemożliwe dp wykonania a nam znacznie ułatwiły pracę. Pierwsza transakcja zdana celująco: dobry kontakt, szybka realizacja. Współpracowałem z niejedną firmą IT obiecującą "gruszki na wierzbie". Łatwo jest skrytykować / wskazać błędny natomiast wg. mnie jeszcze trudniej jest umotywować swoje racje - Wam sie to udało. Nasze błędy na www (mniejsze / większe) zostały przez Was wypunktowane, umotywowanie i wstępnie rozwiązane. Nie planowaliśmy tego ale na podstawie tej analizy zdecydowaliśmy się "odświeżyć" nasz sklep, zastosować Wasze zalecenia. Droga była długa, z małego zlecenia zrobiła sie konkretna praca do wykonania - mnóstwo konsultacji ale efekt końcowy jest SUPER, o to mi chodziło, aż miło sie patrzy:). W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim którzy brali udział w tym projekcie. Cenię Waszą firmę za elastyczność, umiejętności rozwiązywania problemów a przede wszystkim za proponowanie kompromisów w przypadku odmiennego zdania. Do poniedziałku:)

Piotr Petliński
Porcelana24.pl
Convertis - Realizacje - Porcelana24.pl

Zobacz inne realizacje

 • Realizacja sklepu internetowego – VegeSklep.pl

  Realizacja sklepu internetowego – VegeSklep.pl

  Sklep z łatwym wyszukiwaniem produktów, dopracowany pod względem UX.

 • Opis realizacji sklepu internetowego – Kupszklo.pl

  Opis realizacji sklepu internetowego – Kupszklo.pl

  Optymalizacja sklepu z akcesoriami gospodarstwa domowego pod względem UX oraz odświeżenie szaty graficznej.

 • Organicmarket.pl

  Organicmarket.pl

  Szybkie przeniesienie z joomla na wordpress z systemem przekierowań.

 • Warsaw Tourism Center

  Warsaw Tourism Center

  Stworzenie systemu zarządzania rezerwacjami wycieczek.