Zmiana wyglądu sklepu – Kup Szkło

KupSzkło

Dużą rolę w przypadku zakupu artykułów gospodarstwa domowego odgrywają atrakcyjne zdjęcia. Właśnie dlatego we współpracy ze sklepem internetowym KupSzkło.pl postawiliśmy na gruntowne odświeżenie dotychczasowej szaty graficznej. Sklep klienta został również zoptymalizowany pod względem UX.

Efekty naszej pracy

Dzięki współpracy z nami klient zyskał:

  • Menu wielostopniowe dopracowanie pod względem UX.
  • Nowa, przejrzysta szata graficzna zgodna z trendami.
Zmiana wyglądu sklepu – Kup Szkło

Zmiana wyglądu sklepu – Kup Szkło

Kupszklo to miejsce, gdzie zaopatrzyć się można  w akcesoria gospodarstwa domowego od szkła po dekoracje wnętrz. Od 25 lat firma dostarcza do sklepów produkty w konkurencyjnych cenach.

Aż 13 000 fanów na Facebooku oraz zadowoleni klienci na allegro i wysokie opinie na trusted shop pozwala zaufać marce, że satysfakcja klienta jest dla niej najważniejsza.

Główne cele współpracy

  • Optymalizacja sklepu pod względem UX.
  • Odświeżenie szaty graficznej.

A co mówi sam klient o wspólnie wypracowanych wynikach?

 

Niniejszym udzielamy referencji firmie Convertis sp. z. o.o, Al. Komisji Edukacji Narodowej 93, 02-777 Warszawa, za wysoką jakość usług świadczonych dla firmy Glasmark Sp. zo.o. Firma Convertis Sp. zo.o. wykazuje się dużą kreatywnością oraz skutecznymi technikami związanymi ze zwiększaniem sprzedaży w sklepie internetowym. Wykonany audyt skutecznie wskazał obszary, w których firma Convertis wykonała działania naprawcze i optymalizacyjne, minimalizując tym samym błędy w procesie zakupowym. Podkreślenia wymaga poziom komunikacji z firmą Convertis Sp. z o.o., który określamy jako doskonały. Z przyjemnością udzielamy rekomendacji Convertis sp. z. o.o, jako firmie wiarygodnej, zaufanej, solidnej oraz niezwykle kreatywnej. Z poważaniem, Zarząd firmy Glasmark Sp. z o.o.

Zarząd firmy Glasmark, Kupszklo.pl

Powered by Trust.Reviews