Tpay – operator płatności e-commerce – recenzja

24.03.2022

Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Tpay – 1,2% (standardowo wynosi ona 1,59% + 0,39 zł od każdej transakcji) – niższą prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 

Tpay – co to?

Tpay to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

Na stronie Tpay czytamy, że jest to firma założona 10 lat temu przez absolwentów Politechniki Poznańskiej. Paweł Działak założył firmę będąc na I roku studiów. Początkowo operator działał pod marką Transferuj.pl, następnie jako tpay.com, aż po rebrandingu zyskał nowe logo i nazwę Tpay.

 

Wyróżniki:

  • niestandardowe rozwiązania, takie jak płatności w chatbotach, czy Widget One Click, czyli płatności bezpośrednio z banera reklamowego

Tpay prowizja:

  • Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Tpay – 1,2% – taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

  • Standardowa prowizja wynosi 1,59% + 0,39 zł od każdej transakcji (brak danych na temat prowizji za płatność kartą – obsługa przez Elavon)

Płatność Tpay

Plusy:

+ obsługa płatności subskrypcyjnych
+ obsługa preautoryzacji
+ możliwe płatności ratalne
+ możliwe płatności kodem QR
+ możliwość generowania linku do płatności
+ współpraca z wieloma portfelami płatniczymi (Google Pay, PayPal, Masterpass, Kliknij i zapłać z Visa)

 

Minusy:

– opłata weryfikacyjna w wysokości 199 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% opłata weryfikacyjna wynosi tylko 10 zł)
– Tpay oferuje tylko 4 darmowe wypłaty na konto w miesiącu, a każda kolejna to koszt 2 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% opłata za kolejne wypłaty wynosi 0,70 zł)
– opłata za zwrot w wysokości 0,90 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% zwroty są bezpłatne)
– brak płatności odroczonych
– brak obsługi płatności kartą PaysafeCard
– brak możliwości współpracy dla osób bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

 

Miejsce na podium w naszym rankingu:

 

Z ich usług korzystają m.in.:

  • MediaExpert
  • Kubota
  • RTVEuroAGD
  • Neonet

Chcesz dołączyć do tego grona? Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów TPay – 1,2% – taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 

Tpay kontakt

Jeśli chcesz zarejestrować konto w Tpay, skorzystaj z tego formularza.

Znajduje się tam również numer telefonu Tpay.

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 24.03.2022. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków prowadzących do stron operatorów płatności, w większości przypadków korzystają Państwo z linku afiliacyjnego, a cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.