Tpay – operator płatności e-commerce – recenzja

26.03.2024

Wynegocjowaliśmy prowizję dla nowych klientów Tpay – 1,2% (standardowo wynosi ona 1,59% + 0,39 zł od każdej transakcji). Prowizję 1,2% możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 

Tpay – co to?

Tpay to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

Na stronie Tpay czytamy, że jest to firma założona w 2011 roku. Paweł Działak założył firmę będąc na I roku studiów. Początkowo operator działał pod marką Transferuj.pl, następnie jako tpay.com, aż po rebrandingu zyskał nowe logo i nazwę Tpay.

 

Wyróżniki:

 • niestandardowe rozwiązania, takie jak płatności w chatbotach, czy Widget One Click, czyli płatności bezpośrednio z banera reklamowego

Tpay prowizja:

 • Wynegocjowaliśmy prowizję dla nowych klientów Tpay – 1,2% – taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 • Standardowa prowizja wynosi 1,59% + 0,39 zł od każdej transakcji (brak danych na temat prowizji za płatność kartą – obsługa przez Elavon lub Bank Pekao)

Płatność Tpay

Najważniejsze naszym zdaniem cechy bramki płatności (źródło informacji: Ranking Operatorów Płatności)

 • obsługa płatności subskrypcyjnych
 • obsługa preautoryzacji
 • możliwe płatności ratalne
 • możliwe płatności kodem QR
 • możliwość generowania linku do płatności
 • dostępne płatności odroczone
 • współpraca z wieloma portfelami płatniczymi (Google Pay, PayPal, Masterpass, Kliknij i zapłać z Visa)
 • opłata weryfikacyjna w wysokości 199 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% opłata weryfikacyjna wynosi tylko 10 zł)
 • Tpay oferuje 4 darmowe wypłaty na konto w miesiącu, a każda kolejna to koszt 2 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% opłata za kolejne wypłaty wynosi 0,70 zł)
 • opłata za zwrot w wysokości 0,90 zł (w ofercie wynegocjowanej przez nas z prowizją 1,2% zwroty są bezpłatne)
 • brak obsługi płatności kartą PaysafeCard
 • brak możliwości współpracy dla osób bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

 

Uwaga: W artykule znajdują się linki afiliacyjne prowadzące do stron poszczególnych firm. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy! W niektórych przypadkach zapisując się przez ten link uzyskujesz korzystniejszą ofertę, o czym informujemy.

 

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 26.06.2023. Wybór firm oferujących płatności jest naszym subiektywnym wyborem w oparciu o doświadczenie własne i najbardziej popularne z naszego punktu widzenia platformy i nie prezentuje całości rynku. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków oznaczonych jako „Prowizja wynegocjowana przez nas” korzystają Państwo z linku afiliacyjnego – cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Warunki mogą się różnić w zależności od indywidualnej wyceny na rzecz danego klienta – tabela przedstawia warunki oferowane klientom z uwzględnieniem pośrednictwa Convertis sp. z o.o. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Powered by Trust.Reviews