Szybki dostęp do środków z bramki płatności

Data aktualizacji: 26.06.2023

Stworzyliśmy ranking w kategorii szybkiego dostępu do środków, ponieważ cashflow jest tak naprawdę jednym z kluczowych elementów jeśli chodzi o finansową stronę funkcjonowania firmy. Mając natychmiastowy dostęp do pieniędzy od klientów za zakupione przez nich od nas towary lub usługi, firma może od razu spłacać swoje należności wobec dostawców, dokonywać kolejnych zakupów lub po prostu inwestować. Zwycięzcami w tej kategorii są zatem bramki, które umożliwiają automatyczne natychmiastowe przekazanie środków na konto sklepu. Informacje na temat oferty większości operatorów zostały uzyskane przez nas w drodze bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami tych firm. W pozostałych przypadkach posiłkowaliśmy się informacjami zawartymi na stronach internetowych operatorów. Więcej informacji znajdziesz w Rankingu Operatorów Płatności.

 

Zwycięzca w kategorii szybki dostęp do środków z bramki płatności

KRYTERIUM / OPERATOR Przelewy24 PayU  BlueMedia iMoje Tpay HotPay
Szybkość wypłaty środków z bramki na konto sklepu po osiągnięciu limitu 3,50 zł możliwa w każdy dzień roboczy w każdy dzień roboczy lub natychmiastowa (do wyboru) w ciągu 1 dnia roboczego możliwa w każdy dzień roboczy możliwa w każdy dzień roboczy

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 26.06.2023. Wybór firm oferujących płatności jest naszym subiektywnym wyborem w oparciu o doświadczenie własne i najbardziej popularne z naszego punktu widzenia platformy i nie prezentuje całości rynku. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora.

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Powered by Trust.Reviews