Dostępność systemu płatności online dla osób bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

Jeśli zastanawiasz się, jaka bramka jest odpowiednia dla osób bez firmy, to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie. W tej kategorii nie ma podium – albo operator umożliwia współpracę bez zarejestrowanej działalności gospodarczej i jest zwycięzcą w tej kategorii, albo nie umożliwia – i zwycięzcą nie jest. Jak widać operatorzy, którzy dają taką opcję, są w mniejszości.

Zwycięzcy w kategorii dostępność systemu płatności online dla osób bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

BlueMedia
pełna recenzja

(W BlueMedia ta opcja zależna jest od platformy na jakiej oparty jest sklep)

Powyższa kwestia zainteresuje na pewno osoby rozpoczynające swoją przygodę z biznesem, być może chcące spróbować sił w e-commerce lub traktujące e-commerce jako dodatek do swoich zarobków np. na etacie. Od niedawna w Polsce, osiągając niewielkie przychody, można prowadzić działalność gospodarczą nierejestrowaną. Pozwala to na przykład w początkowej fazie realizacji pomysłu na biznes przetestować go, bez konieczności angażowania sił w załatwianie formalności. W ten sposób można także uniknąć płacenia składek ZUS, które dla firm o niskich obrotach mogą być znaczącym obciążeniem.

 

Chcesz wiedzieć więcej o prowadzeniu sklepu internetowego bez firmy? Zajrzyj do naszego artykułu: Sklep internetowy bez działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.