Przelewy24 – operator płatności e-commerce – recenzja

24.03.2022

 

Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Przelewy24– 1,2% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

Przelewy24 – co to?

Przelewy24 to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

Na swojej stronie Przelewy24.pl chwalą się długą obecnością na rynku (16 lat) oraz ponad 150 tysiącami partnerów.
Z informacji publikowanych na ich oficjalnej stronie wynika, że w 2020 roku doszło do połączenia 3 spółek działających w obszarze e-płatności: Przelewy24, DotPay oraz eCard, które od tej pory działają pod szyldem Przelewy24. Właścicielem serwisu Przelewy24 jest firma PayPro SA. Przelewy24 są częścią działającej międzynarodowo Nexi Group.

W 2020 roku Przelewy24 we współpracy z Santander Consumer Bank uruchomiła nową usługę – P24Now , w ramach której oferuje limit odnawialny do 10.000 zł. Spłaty można dokonać w ramach płatności odroczonych do 54 dni lub rozłożyć płatność na raty. Usługa jest dostępna w wybranych sklepach internetowych.

Wyróżniki:

  • drugi najczęściej wybierany podczas zakupów przez internet i szybkiej płatności serwis płatności (źródło: Raport “E-commerce w Polsce 2021” Gemius dla E-commerce Polska, str. 125 – Serwisy płatności wybierane najczęściej podczas zakupów przez internet)
  • obecność na Allegro

 

Przelewy24 – prowizja

  • wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Przelewy24– 1,2% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

  • standardowa prowizja w Przelewy24 wynosi 1,9% dla przelewów oraz BLIKa, a dla kart płatniczych Visa i MasterCard oraz dla portfeli elektronicznych GooglePay, ApplePay, MasterPass i Visa Mobile – 1,9% + 0,30 zł per transakcja

Płatność Przelewy24

Plusy:

+ obsługa płatności subskrypcyjnych
+ obsługa blokady środków jako depozytu
+ dostępne płatności odroczone
+ dostępne płatności ratalne
+ obsługa wielu portfeli elektronicznych: PayPal, Skrill , SkyCash, Google Pay, Apple Pay
+ obsługa wielu kart płatniczych: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, American Express
+ brak opłaty rejestracyjnej/weryfikacyjnej
+ brak opłaty za zwrot
+ brak opłaty za wypłatę środków
+ obsługa Paysafe Card
+ obsługa płatności kodem QR
+ możliwość generowania linku do płatności

Minusy:

– brak możliwości zainstalowania w sklepie bramki płatności bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

 

Miejsce na podium w naszym rankingu:

 

Z ich oferty korzystają m.in.:

  • Allegro
  • Komputronik
  • Yes
  • Wittchen
  • Ryłko

Chcesz dołączyć do tego grona? Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Przelewy24– 1,2% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 

Przelewy24 kontakt

Jeśli chcesz zarejestrować konto w Przelewy24, skorzystaj z tego formularza.

Znajdziesz tam również numer telefonu oraz adres e-mail, pod którymi możesz zasięgnąć więcej informacji.

 

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 24.03.2022. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków prowadzących do stron operatorów płatności, w większości przypadków korzystają Państwo z linku afiliacyjnego, a cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.