Przelewy24 – PrestaShop

24.03.2022

 

Przelewy24 to jeden obecnie jeden z najpopularniejszych operatorów płatności online w Polsce. Również ogromną popularnością cieszy się oprogramowanie PrestaShop, na którym jest opartych kilkadziesiąt tysięcy sklepów w kraju.

 

Przelewy24 moduł PrestaShop

Nie dziwi więc fakt, że wielu właścicieli sklepów internetowych jest zainteresowanych integracją systemu PrestaShop z systemem płatności Przelewy24. Na szczęście istnieje gotowy moduł tego operatora płatności dla PrestaShop i jest on dostępny do pobrania bezpłatnie na oficjalnej stronie Przelewy24.

Są obecnie dostępne moduły dla następujących wersji PrestaShop:

  • Przelewy24 PrestaShop 1.7
  • Przelewy24 PrestaShop 1.6
  • Przelewy24 PrestaShop 1.5

 

Na stronie operatora udostępniona jest instrukcja instalacji udostępnionych modułów. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, by robić to samodzielnie, zapoznaj się z ofertą pomocy PrestaShop. Możesz skorzystać z jednorazowej pomocy programistycznej PrestaShop lub wykupić stały abonament na opiekę programistyczną PrestaShop, w ramach którego będziemy się zajmować m.in. instalacją modułów, ale nie tylko.

 

O Przelewy24

Przelewy24.pl to operator płatności obecny na polskim rynku od kilkunastu lat.
Z informacji publikowanych na ich oficjalnej stronie wynika, że w 2020 roku doszło do połączenia 3 spółek działających w obszarze e-płatności: Przelewy24, DotPay oraz eCard, które od tej pory działają pod szyldem Przelewy24. Właścicielem serwisu Przelewy24 jest firma PayPro SA., a Przelewy24 są częścią działającej międzynarodowo Nexi Group.

Jeśli chcesz sprawdzić elementy oferty Przelewy24 lub porównać ją z ofertą innych operatorów płatności

Przejdź do rankingu operatorów płatności

 

Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów Przelewy24– 1,2% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez formularz dostępny tutaj:

Chcę skorzystać

 

O PrestaShop

PrestaShop to w pełni darmowe oprogramowanie typu open-source dla sklepów internetowych. To kilkaset tysięcy sklepów na świecie i kilkadziesiąt tysięcy sklepów w Polsce (dane z 2020 roku – źródło: https://www.prestashop.com/pl). Jest to stosunkowo łatwy w obsłudze, elastyczny i mocno rozwijany silnik, na którym odpowiedni zarówno dla sklepów B2C jak i B2B. PrestaShop zrzesza ponad milionową społeczność specjalistów na całym świecie pracujących nad jej rozwojem. Między innymi dzięki temu dostępna jest bardzo duża ilość modułów (część z nich jest bezpłatna, a inne w korzystnej cenie), które pozwalają na rozbudowę sklepu o praktycznie dowolne funkcjonalności.

 

 

Artykuł zawiera informacje aktualne na 24.03.2022. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków prowadzących do stron operatorów płatności, w większości przypadków korzystają Państwo z linku afiliacyjnego, a cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.