PayU – PrestaShop

24.03.2022

 

PayU to jeden obecnie jeden z najpopularniejszych operatorów płatności online w Polsce. Również ogromną popularnością cieszy się oprogramowanie PrestaShop, na którym jest opartych kilkadziesiąt tysięcy sklepów funkcjonujących obecnie w Polsce.

 

PayU moduł PrestaShop

Dlatego też wielu właścicieli sklepów internetowych w naszym kraju jest zainteresowanych integracją systemu PrestaShop z systemem płatności PayU. PayU na swojej stronie internetowej informuje o gotowym pluginie integrującym PrestaShop z PayU.

Są obecnie dostępne następujące wtyczki:

  • PayU PrestaShop 1.7
  • PayU PrestaShop 1.6

 

Jeśli nie czujesz się na siłach, by instalować wtyczkę samodzielnie, zapoznaj się z ofertą pomocy PrestaShop. Możesz wykupić jednorazowy pakiet pomocy programistycznej PrestaShop lub stały abonament na opiekę programistyczną PrestaShop, w ramach którego będziemy co miesiąc się zajmować m.in. instalacją modułów, ale także wszelkimi innymi pracami naprawczymi oraz rozwojowymi.

 

O PayU

Firma PayU została założona w 2002 roku w regionie Europy Środkowo-Wschodniej znajduje się w Poznaniu. Operator PayU przez lata był obecny na Allegro, co z pewnością przyczyniło się do ogromnego wzrostu rozpoznawalności firmy. PayU i Allegro należały początkowo do jednego właściciela – firmy Naspers.

PayU to najczęściej wybierany przez kupujących w sklepach internetowych operator płatności (źródło: Raport “E-commerce w Polsce 2023” Gemius dla E-commerce Polska, str. 148 – Serwisy płatności wybierane najczęściej podczas zakupów przez internet).

Jeśli chcesz sprawdzić elementy oferty PayU lub porównać ją z ofertą innych operatorów płatności

Przejdź do rankingu operatorów płatności

 

O PrestaShop

PrestaShop to w pełni darmowe oprogramowanie typu open-source dla sklepów internetowych. Funkcjonuje na nim kilkaset tysięcy sklepów on-line na świecie i kilkadziesiąt tysięcy w Polsce (dane z 2020 roku – źródło: https://www.prestashop.com/pl). Jest to stosunkowo łatwy w obsłudze, elastyczny i mocno rozwijany silnik odpowiedni zarówno dla sklepów B2C jak i B2B. PrestaShop zrzesza ponad milionową społeczność specjalistów na całym świecie pracujących nad jej rozwojem. Między innymi dzięki temu dostępna jest bardzo duża ilość modułów (część z nich jest bezpłatna, a inne w korzystnej cenie), które pozwalają na rozbudowę sklepu o praktycznie każdą funkcję.

 

 

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Powered by Trust.Reviews