PayU – PrestaShop

24.03.2022

 

PayU to jeden obecnie jeden z najpopularniejszych operatorów płatności online w Polsce. Również ogromną popularnością cieszy się oprogramowanie PrestaShop, na którym jest opartych kilkadziesiąt tysięcy sklepów funkcjonujących obecnie w Polsce.

 

PayU moduł PrestaShop

Dlatego też wielu właścicieli sklepów internetowych w naszym kraju jest zainteresowanych integracją systemu PrestaShop z systemem płatności PayU. PayU na swojej stronie internetowej informuje o gotowym pluginie integrującym PrestaShop z PayU.

Są obecnie dostępne następujące wtyczki:

  • PayU PrestaShop 1.7
  • PayU PrestaShop 1.6

 

Jeśli nie czujesz się na siłach, by instalować wtyczkę samodzielnie, zapoznaj się z ofertą pomocy PrestaShop. Możesz wykupić jednorazowy pakiet pomocy programistycznej PrestaShop lub stały abonament na opiekę programistyczną PrestaShop, w ramach którego będziemy co miesiąc się zajmować m.in. instalacją modułów, ale także wszelkimi innymi pracami naprawczymi oraz rozwojowymi.

 

O PayU

Firma została założona w 2002 roku. Operator PayU przez lata był obecny na Allegro, co z pewnością przyczyniło się do ogromnego wzrostu rozpoznawalności firmy. PayU i Allegro należały początkowo do jednego właściciela – firmy Naspers. Jednak Allegro zostało sprzedane przez Naspersa i nawiązało współpracę z Przelewy24 w miejsce PayU.

PayU to najczęściej wybierany przez kupujących w sklepach internetowych operator płatności (źródło: Raport “E-commerce w Polsce 2021” Gemius dla E-commerce Polska, str. 125 – Serwisy płatności wybierane najczęściej podczas zakupów przez internet).

Jeśli chcesz sprawdzić elementy oferty PayU lub porównać ją z ofertą innych operatorów płatności

Przejdź do rankingu operatorów płatności

 

Wynegocjowaliśmy niższą prowizję dla nowych klientów PayU– 1,25% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez formularz dostępny tutaj:

Chcę skorzystać

 

O PrestaShop

PrestaShop to w pełni darmowe oprogramowanie typu open-source dla sklepów internetowych. Funkcjonuje na nim kilkaset tysięcy sklepów on-line na świecie i kilkadziesiąt tysięcy w Polsce (dane z 2020 roku – źródło: https://www.prestashop.com/pl). Jest to stosunkowo łatwy w obsłudze, elastyczny i mocno rozwijany silnik odpowiedni zarówno dla sklepów B2C jak i B2B. PrestaShop zrzesza ponad milionową społeczność specjalistów na całym świecie pracujących nad jej rozwojem. Między innymi dzięki temu dostępna jest bardzo duża ilość modułów (część z nich jest bezpłatna, a inne w korzystnej cenie), które pozwalają na rozbudowę sklepu o praktycznie każdą funkcję.

 

 

Artykuł zawiera informacje aktualne na 24.03.2022. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków prowadzących do stron operatorów płatności, w większości przypadków korzystają Państwo z linku afiliacyjnego, a cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.