imoje – recenzja operatora płatności dla e-commerce

26.03.2024

 

imoje – co to?

imoje to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

imoje działa w Polsce od 2018 roku i jest pierwszą bramką płatniczą dostarczaną przez bank – konkretnie przez ING Bank Śląski. Z tej samej grupy wywodzi się operator płatności odroczonych – Twisto, które zanim trafiło na rynek polski, funkcjonowało z powodzeniem w Czechach.
Operator imoje wprowadził promocję, w ramach której pomaga w założeniu sklepu internetowego oraz zdejmuje opłaty za bramkę płatniczą przez pierwsze 3 miesiące. Sprawdź szczegóły.

 

Wyróżniki:

 • Na swojej stronie internetowej imoje chwali się bankowym standardem bezpieczeństwa oferowanym przez ING Bank Śląski.
 • Przejrzysta informacja o kosztach – jednolita stawka prowizji dla wszystkich metod płatności.
 • Prócz standardowej integracji sklepu umożliwiamy funkcjonalność tzw. generatora linków płatności – jednorazowych oraz wielorazowych EasySell) która może być wykorzystywana przez dział handlowy oraz do prowadzenia sprzedaży poza e-sklepem np. w mediach społecznościowych
 • Personalizacja paywalla bramki płatniczej – możliwość zmiany wizualizacji, w celu umożliwienia indywidualnego dostosowania graficznego, odpowiadającego brandbookowi.

imoje prowizja:

 • wynegocjowaliśmy prowizję 1,1% dla nowych Klientów imoje – aby z niej skorzystać wpisz hasło CONVERTIS w formularzu rejestracji na stronie imoje w miejscu NIP/REGON lub wyślij na imoje@ing.pl maile z hasłem CONVERTIS
 • standardowo stawka prowizji – 1,4% – dla Kart, PBL, Płatności odroczonych, 1,59 % dla BLIK (w promocji 0zł prowizji przez pierwsze 3 miesiące – szczegóły)

 

Płatność imoje

Najważniejsze naszym zdaniem cechy bramki płatności (źródło informacji: Ranking Operatorów Płatności)

 • brak opłaty rejestracyjnej/weryfikacyjnej
 • brak opłaty za zwrot
 • brak opłaty za wypłatę środków na konto sklepu
 • dostępna płatność subskrypcyjna
 • dostępna płatność odroczona
 • możliwe generowanie linku do płatności
 • brak preautoryzacji
 • dostępna płatność ratalna
 • brak obsługi płatności kodem QR
 • niemożliwa współpraca bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

 

Uwaga: W artykule znajdują się linki afiliacyjne prowadzące do stron poszczególnych firm. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy! W niektórych przypadkach zapisując się przez ten link uzyskujesz korzystniejszą ofertę, o czym informujemy.

 

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 26.06.2023. Wybór firm oferujących płatności jest naszym subiektywnym wyborem w oparciu o doświadczenie własne i najbardziej popularne z naszego punktu widzenia platformy i nie prezentuje całości rynku. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków oznaczonych jako „Prowizja wynegocjowana przez nas” korzystają Państwo z linku afiliacyjnego – cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Warunki mogą się różnić w zależności od indywidualnej wyceny na rzecz danego klienta – tabela przedstawia warunki oferowane klientom z uwzględnieniem pośrednictwa Convertis sp. z o.o. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Powered by Trust.Reviews