Autopay S.A. – operator płatności e-commerce – recenzja

26.03.2024
Wynegocjowaliśmy prowizję dla nowych klientów Autopay S.A.– 1,1% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz:

Chcę skorzystać

 

Autopay S.A. – co to?

Autopay S.A. to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

Autopay (wcześniej Blue Media) to spółka z Sopotu istniejąca już od 1999 roku. Założycielami byli Andrzej Antoń i Konrad Kucharski. Co ciekawe, pierwszym produktem stworzonym przez firmę była płyta CD “Instrukcja do internetu”. (źródło: autopay.pl)
Decyzją Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 1 października 2013 r. firma Autopay S.A. uzyskała zezwolenie na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej.

Wyróżniki:

 • innowacyjność– w 2011 roku wprowadzili na rynek systemu do realizacji natychmiastowych przelewów międzybankowych BlueCash, w 2019 roku uruchomili systemu do automatycznego poboru opłat na bramkach autostradowych – Autopay S.A.

Autopay S.A. prowizja:

 • Wynegocjowaliśmy prowizję dla nowych klientów Autopay S.A.– 1,1% –> taką prowizję możecie uzyskać rejestrując się przez poniższy formularz: Chcę skorzystać
 • standardowa prowizja wynosi 1,19%

 

Płatność Autopay S.A.

Najważniejsze naszym zdaniem cechy bramki płatności (źródło informacji: Ranking Operatorów Płatności)

 • możliwa płatność subskrypcyjna
 • możliwa opcja blokady środków na koncie jako depozytu
 • dostępna płatność odroczona
 • dostępna płatność ratalna
 • obsługa wielu portfeli elektronicznych: Apple Pay, Google Pay, Kliknij i zapłać z Visa
 • możliwość współpracy bez zarejestrowanej działalności gospodarczej – uwaga: zależne od tego na jakiej platformie
 • oparty jest sklep
 • brak opłaty za zwrot
 • brak opłaty za wypłatę środków
 • możliwość generowania linku do płatności
 • brak obsługi płatności kartą PaysafeCard
 • brak obsługi płatności kodem QR

 

Uwaga: W artykule znajdują się linki afiliacyjne prowadzące do stron poszczególnych firm. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy! W niektórych przypadkach zapisując się przez ten link uzyskujesz korzystniejszą ofertę, o czym informujemy.

 

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 26.06.2023. Wybór firm oferujących płatności jest naszym subiektywnym wyborem w oparciu o doświadczenie własne i najbardziej popularne z naszego punktu widzenia platformy i nie prezentuje całości rynku. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków oznaczonych jako „Prowizja wynegocjowana przez nas” korzystają Państwo z linku afiliacyjnego – cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Warunki mogą się różnić w zależności od indywidualnej wyceny na rzecz danego klienta – tabela przedstawia warunki oferowane klientom z uwzględnieniem pośrednictwa Convertis sp. z o.o. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Powered by Trust.Reviews