96. Przepracowanie w biznesie – jak sobie z nim poradzić? – Marcin Kwieciński

Data publikacji: Czas trwania:

Cześć! Dzisiaj goszczę Marcina Kwiecińskiego, który specjalizuje się w nowoczesnych metodach organizacji pracy. Pomaga przepracowanym specjalistom, menedżerom i przedsiębiorcom wyjść z przepracowania.

W tym odcinku porozmawiamy właśnie o przepracowaniu – skąd się bierze, czym się objawia i wreszcie – jak z niego wyjść, jak sobie poradzić, by nie utknąć w błędnym kole. 

Czujesz, że wziąłeś na siebie zbyt dużo, nie dowozisz, utknąłeś w natłoku obowiązków? Ten odcinek jest dla Ciebie! Zapraszam do posłuchania! 

W dzisiejszym odcinku dowiesz się między innymi:

  • Jakie są przyczyny przepracowania i jak sobie z nim radzić?
  • Jak pracować NAD firmą, w nie W firmie?
  • Kiedy myślenie o pracy jest szkodliwe?
  • Co zrobić, gdy czujesz, że tracisz kontrolę?
  • Jakie są konsekwencje przepracowania?
  • Jaki wpływ ma przepracowanie na zespół i Twoją firmę?

 

O Marcinie Kwiecińskim

Specjalizuje się w nowoczesnych metodach organizacji pracy. Pomaga przepracowanym specjalistom, menedżerom i przedsiębiorcom wyjść z przepracowania, by mogli cieszyć się życiem którego pragną. 

Jest autorem projektu „Ogarnij Chaos®” – 4 etapowej formuły wychodzenia z przepracowania. Od ponad 12 lat prowadzi konsultacje indywidualne, zespołowe, warsztaty oraz wykłady dla osób, które w swojej karierze doszły do miejsca „gdzie praca zajmuje zbyt dużo miejsca w ich życiu”. Optymalizował sposoby pracy menedżerów m.in w: Asseco, Bayer, Beko, Citibank, Deloitte, Enea, Euvic, Innogy, Instytut Kardiologii, Johnson&Johnson, mBank, Microsoft, Making Waves, Orange, Predica, Play, PLL LOT, PKP SA., PwC, Wavemaker. Wykładowca przedmiotu „Zarządzanie strumieniem zadań w cyfrowym świecie” na studiach podyplomowych „Agile Leadership” na Uniwersytecie SWPS. 

Słuchaj nas na: