90. Modele biznesowe w ecommerce i cashflow – Bartosz Majewski

Data publikacji: Czas trwania:

Cześć! W tym odcinku rozmawiam z Bartoszem Majewski – współwłaścicielem w Casbeg, przedsiębiorcą z 15 letnim doświadczeniem w branży internetowej, usługach oraz konsultingu. Zbudował od podstaw zespół sprzedaży, który w 3,5 roku zdobył 1000 klientów z 41 krajów. 

Z Bartoszem porozmawiamy o modelach biznesowych. Jak zmienił się ecommerce w ostatnim czasie? Co musisz zrobić, aby zaistnieć w sieci ze swoim biznesem? Jak robią to giganci i czego możesz od nich się nauczyć? Jak dbać o cashflow, aby nie obudzić się z ręką w nocniku? Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie w dzisiejszym odcinku.

Zapraszam do posłuchania! 

W dzisiejszym odcinku dowiesz się między innymi:

  • Czy e-commerce jest trudny? Co się zmieniło w ostatnich latach?
  • Duzi gracze, duże budżety – czego możesz się od nich nauczyć?
  • Analiza modelu biznesowego – jak nie zbankrutować?
  • Gdzie szukać niesprawiedliwej przewagi? Przykłady
  • Nie graj ceną! – więc czym?

O Bartoszu Majewskim

Współwłaściciel w Casbeg. Przedsiębiorca z 15 letnim doświadczeniem w branży internetowej, usługach oraz konsultingu. Wywodzi się ze sprzedaży. Zbudował od podstaw zespół sprzedaży, który w 3,5 roku zdobył 1000 klientów z 41 krajów. Twórca i współwłaściciel firmy doradczej Casbeg. W ciągu 5 lat, w roli prezesa lat doprowadził firmę do wysokiej rentowności, zatrudniając 30 pracowników i obsługując ponad 400 klientów a następnie dokonał sukcesji. Inwestor w kilku przedsięwzięciach.

Słuchaj nas na: