nasz Proces Wdrożenia

Chcesz odświeżyć grafikę LUB zbudować całkiem nowy sklep? A do tego chciałbyś, by sklep generował wysokie przychody? Idealnie trafiłeś!

Nasz proces zawiera bardzo ważne elementy takie jak analiza UX i analiza marketingowa, dzięki czemu sklep nie tylko dobrze wygląda, ale także wyśmienicie sprzedaje.
A skąd to wiemy? Widzimy to po wzrostach wskaźników konwersji w zbudowanych przez nas sklepach. Sprawdź te dane >>>

Zgłaszasz swój pomysł

1. Rozmawiamy i omawiamy Twoją strategię i wizję sklepu, Twój model biznesowy,
by lepiej zrozumieć, czego potrzebujesz.
Na tej podstawie proponujemy Ci zakres prac.

Działamy...

1. My dokonujemy dokładnej analizy pomysłu i szukamy najlepszego dla Ciebie sposobu osiągnięcia celu.

2. Określamy zakres wdrożenia i odpowiedzialność za poszczególne obszary.

3. Ustalamy założenia i plan.

4. Podpisujemy umowę i rozdzielamy zadania...

Przygotowujemy
się

1. Otrzymujesz dedykowanego partnera, który poprowadzi Cię poprzez zawiłe ścieżki programistyczno - marketingowe, doradzi w kwestiach użyteczności sklepu, ale odradzi pomysły, które mogą obrócić się przeciwko Tobie.
Jednym słowem, w myśl naszej biznesowej zasady, zadba o Twój sklep on-line.

2. Ustalamy założenia i plan. Gdy osiągniemy satysfakcję po obu stronach, podpisujemy umowę. Akceptujemy harmonogram prac, abyś wiedział, kiedy Twój sklep będzie gotowy.

3. Przekazujesz nam dane dostępowe, a my
tworzymy środowisko testowe i rozpoczynamy prace.

Kreujemy...

1. Znowu długo rozmawiamy i omawiamy temat, by jeszcze lepiej poznać Twoją wizję sklepu, by znaleźć cechy wyróżniające go na tle innych w branży, określić grupę docelową, doprecyzować wizję, stworzyć hasła przewodnie, itp.
Na tej podstawie powstaje projekt graficzny sklepu.

2. Tworzymy nie tylko ładny obrazek. Nasza grafika to suma zasad optymalizacji sklepu pod względem użyteczności oraz aktualnych trendów graficznych.

3. Nasz grafik przygotuje projekt, który wyróżni Cię z branży, a po akceptacji programista wdroży go na ustalony silnik sklepowy i wykona podstawową konfigurację.

4. Znając doskonale możliwości silnika, na którym stawiamy Twój sklep, dostosowujemy funkcjonalności tak, by Twój Klient w jak najłatwiejszy sposób dotarł do pożądanego produktu i by mógł bez problemu zakończyć transakcję.

... Tworzymy

5. Następnie zespół programistów wprowadzi potrzebne integracje, zaawansowane funkcje indywidualne, rozszerzenia i moduły. Twój sklep będzie taki, jakiego potrzebujesz, by dobrze sprzedawał.

6. Dążymy do tego, by proces zakupowy był możliwie jak najbardziej zautomatyzowany, a Twoja praca nad sklepem prosta i przyjemna.
Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jest to możliwe.

7. Lubimy sprawdzić sami po sobie. Nasz ekspert e-commerce wraz z zespołem przetestuje wdrożone rozwiązania.

8. Dopiero wtedy otrzymujesz poszczególne części prac do akceptacji.

Akcept-
akcja

1. Po Twojej ostatecznej akceptacji przenosimy sklep na docelowy serwer i domenę. Potem wspólnie testujemy elementy projektu, by mieć pewność, że Ty jesteś zadowolony, a my dumni z wdrożenia.

2. To nasze wspólne dzieło. Czujemy się odpowiedzialni, żeby przynosiło Ci faktyczne korzyści. Dlatego często wiążemy się z naszymi Klientami abonamentem, by czuwać nad rozwojem sklepu i optymalizować go. Tak, żebyś zawsze mógł na nas liczyć i zarabiać na swoim idealnym pomyśle.