97. Jak zwalczyć przepracowanie? – Marcin Kwieciński z Ogarnij Chaos

Data publikacji: Czas trwania:

Cześć! Dzisiaj ponownie goszczę Marcina Kwiecińskiego, który pomaga przepracowanym specjalistom, menedżerom i przedsiębiorcom wyjść z przemęczenia czy wypalenia.

W poprzednim odcinku rozmawialiśmy, jak rozpoznać u siebie przepracowanie, a dzisiaj odpowiemy sobie na pytanie: jak wyjść z przepracowania? I to tak, aby nie zatoczyć błędnego koła i ponownie w nie nie wpaść.

Czujesz, że wziąłeś na siebie zbyt dużo, nie dowozisz, utknąłeś w natłoku obowiązków? Nie wiesz, jak z tego wybrnąć? Ten odcinek jest dla Ciebie! Zapraszam do posłuchania! 

W dzisiejszym odcinku dowiesz się między innymi:

  • Jak wyjść z przepracowania?
  • O co chodzi z inwentaryzacją obowiązków i jak ją zrobić?
  • Przegląd tygodniowy – w czym może Ci pomóc?
  • Jak rozmawiać z szefem, gdy czujesz się przepracowany?
  • Techniki produktywnościowe – jak poradzić sobie z namiarem obowiązków bez obciążania organizmu?

 

O Marcinie Kwiecińskim

Marcin Kwieciński – specjalizuje się w nowoczesnych metodach organizacji pracy. Pomaga przepracowanym specjalistom, menedżerom i przedsiębiorcom wyjść z przepracowania, by mogli cieszyć się życiem którego pragną. 

Jest autorem projektu „Ogarnij Chaos®” – 4 etapowej formuły wychodzenia z przepracowania. Od ponad 12 lat prowadzi konsultacje indywidualne, zespołowe, warsztaty oraz wykłady dla osób, które w swojej karierze doszły do miejsca „gdzie praca zajmuje zbyt dużo miejsca w ich życiu”. Optymalizował sposoby pracy menedżerów m.in w: Asseco, Bayer, Beko, Citibank, Deloitte, Enea, Euvic, Innogy, Instytut Kardiologii, Johnson&Johnson, mBank, Microsoft, Making Waves, Orange, Predica, Play, PLL LOT, PKP SA., PwC, Wavemaker. Wykładowca przedmiotu „Zarządzanie strumieniem zadań w cyfrowym świecie” na studiach podyplomowych „Agile Leadership” na Uniwersytecie SWPS. 

Słuchaj nas na: