101. Czy studia z ecommerce mają sens? – Karolina Małagocka, Tymoteusz Doligalski

Data publikacji: Czas trwania:

Cześć! Dzisiaj goszczę nie jedną, a aż dwie osoby: Karolinę Małagocką z Akademii L. Koźmińskiego oraz Tymoteusza Doligalskiego z SGH. Oboje mają ogromne doświadczenie w ecommerce i marketingu, dlatego zaprosiłem ich, aby podzielili się wiedzą, co dają studia podyplomowe z ecommerce? Czy jest sens je robić czy może lepiej zainwestować w inne formy edukacji? Co można wynieść i czego nauczyć się z takich studiów? Właśnie o tym rozmawiamy w tym odcinku. Zapraszam Was do posłuchania! 

W dzisiejszym odcinku dowiesz się między innymi:

  • Ile kosztują czasu i pieniędzy studia podyplomowe?
  • Kto może dostać się na takie studnia?
  • Czy studia w branży e-commerce są przestarzałe?
  • Jak wyglądają zajęcia na studiach podyplomowych z e-commerce?
  • Ile trzeba się uczyć na studiach z ecommerce?
  • Jakie są minusy studiowania?
  • Kursy internetowe czy jednak studia na uczelni – co lepsze?

Zapraszam do posłuchania!

O Tymoteuszu Doligalskim

Pracownik badawczo-dydaktyczny w Zakładzie e-Biznesu SGH. Zajmuje się badaniem funkcjonowania firm internetowych, w szczególności platform, z perspektywy modeli biznesu oraz zarządzania relacjami z klientami. Twórca Studiów Podyplomowych SGH Marketing Internetowy. Wyniki badań publikuje na blogu: doligalski.net

O dr Karolinie Małagockiej 

Badaczka, wykładowczyni i kierowniczka studiów z marketingu cyfrowego oraz koordynatorka merytoryczna studiów podyplomowych z handlu elektronicznego, cyfrowej transformacji w Akademii Leona Koźmińskiego. Prowadzi zajęcia z cyfrowej transformacji, roli danych i technologii w zarządzaniu i marketingu oraz rozwoju nowych modeli biznesowych. Na co dzień zajmuje się tworzeniem i realizacją strategii marketingowych dla rozwiązań z zakresu zabezpieczeń urządzeń mobilnych, tożsamości w sieci i Internetu Rzeczy.

Słuchaj nas na: