ENZ 00: Ecommerce Nie Zaraża – Ecommerce działa – specjalna seria podcastu na czas pandemii

Data publikacji:

Ecommerce Nie Zaraża – Ecommerce działa – to  jest wstęp do specjalnej serii podcastu stworzonej z myślą o sklepach internetowych, które w czasie pandemii muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Ecommerce w czasach Korony nie zaraża. Ecommerce w czasach Korony działa.

Ten krótki odcinek jest częścią inicjatywy Ecommerce Nie zaraża – Ecommerce działa, która ma na celu zainspirowanie i wsparcie polskich sklepów internetowych do w szukaniu rozwiązań i szans na rozwój w dobie kryzysu.

W tej sytuacji część biznesów rośnie, część jest stabilnych, a dużo upada. Dla sklepów internetowych to jest czas wyzwań, bo cały czas wszystko się zmienia. Sytuacja może trwać nie wiadomo jak długo, nawet miesiące, i dlatego stworzyliśmy grupę na facebook-u, w której  stawiamy nacisk na szukanie rozwiązań, wzajemne wsparcie i wymianę doświadczeń.

To ma być pozytywny, proaktywny głos. Nie narzekamy, ponieważ to e-commerce na tym kryzysie ma szansę wyjść na plus, chociaż z pewnością będzie inny. Pytanie jest, czy wykorzystamy szanse?

Grupa jest i przeznaczona przede wszystkim dla właścicieli sklepów internetowych, e-commerce managerów i wszystkich, którzy są związani z e-commercem. Dołącz do nas już dziś!

https://www.facebook.com/groups/ecommerceniezaraza/