Organicmarket

ORGANICMARKET.PL

Uwielbiamy skomplikowane wdrożenia, które pozwalają nam się wykazać i rozwinąć skrzydła. Właśnie taka była współpraca ze sklepem Organic.pl. Największym wyzwaniem było przeniesienie całego serwisu z systemu Joomla na WordPress. W związku z tym musieliśmy zadbać o poprawny system przekierowań, który nie spowoduje utraty ruchu. Współpraca obejmowała również przygotowanie i wdrożenie całkiem nowej szaty graficznej, dostosowanej do specyfiki sklepu klienta.

Organicmarket

O Organicmarket

Organic to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Firma posiada aż 40 sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski oraz sklep internetowy Organic24.pl realizujący zamówienia wysyłkowe na terenie całego kraju. Zakupy w ORGANIC Farma Zdrowia robi już ponad 1 milion klientów rocznie. Firma Organic Farma Zdrowia poprosiła nas o przygotowanie specjalnej strony dla całej marki.

Główne cele współpracy

  • Zaciąganie produktu z bazy i wyświetlanie go na podstronie z przekierowaniem do sklepu www.
  • Zaimplementowanie wyszukiwarki połączonej ze sklepem internetowym.
  • Przeniesienia całego serwisu z Joomla na WordPress.
  • Przygotowanie i wdrożenie nowej szaty graficznej.
  • System przekierowań, by nie tracić ruchu.

A co mówi sam klient o wspólnie wypracowanych wynikach?

 

Współpraca z Convertis była merytoryczna, konkretna i kreatywna. W jej ramach wdrożyliśmy stronę www, która bardziej odpowiada profilowi naszego odbiorcy. Udało się sprawnie zrealizować prace, uzyskaliśmy dobrą jakość w rozsądnej cenie.

Mariusz Przybylski, Organic Market