ZEN – operator płatności dla e-commerce – recenzja

24.03.2022

Wynegocjowaliśmy dla Was 60-dniowy bezpłatny okres z kodem promocyjnym CONVERTISZEN
Chcę skorzystać

 

ZEN – co to?

Zen to jeden z operatorów płatności e-commerce obecnych w Polsce.

ZEN.com to „świeżynka” na europejskim rynku płatności. Usługi tego polskiego fintechu są dostępne w modelu subskrypcyjnym w ponad 30 krajach w całej Europie dzięki licencji pieniądza elektronicznego wydanej przez centralny bank Litwy. Nazwa firmy jest akronimem „zero effort non-bank”.
Założycielem firmy jest Dawid Rożek, który ma bogate doświadczenie w e-commerce w sprzedaży elektroniki i oprogramowania, nabyte m.in. podczas tworzenia globalnego marketplace’u dla graczy.

 

Wyróżniki:

  • stała miesięczna opłata w wysokości 115 zł + prowizja od każdej transakcji zależna od metody płatności – szczegóły w cenniku ZEN
  • integracja z kontem bankowym o polskim numerze IBAN, z którego można wysyłać i odbierać przelew

Zen prowizja:

  • ZEN.com pobiera stałą miesięczną opłatę w wysokości 115 zł i do tego prowizję od każdej transakcji zależną od metody płatności – szczegóły można znaleźć w cenniku na stronie ZEN
  • 30-dniowy bezpłatny okres próbny
  • wynegocjowaliśmy dla Was 60-dniowy bezpłatny okres z kodem promocyjnym CONVERTISZEN

Chcę skorzystać

 

Płatności ZEN

Plusy:

+ brak opłaty rejestracyjnej/weryfikacyjnej
+ natychmiastowy dostęp do środków ze sprzedaży
+ obsługa płatności subskrypcyjnej
+ obsługa płatności odroczonych
+ możliwa preautoryzacja
+ obsługa płatności kartą Paysafecard
+ obsługa płatności kodem QR
+ obsługa wielu portfeli elektronicznych: ApplePay, GooglePay, PayPal, WeChatPay, ZEN, iDEAL, Trustly, PaySafeCard, PaySafeCash, Neosurf, Neteller, Bancontact, Skrill, Digital Currency (waluta cyfrowa), Webmoney

 

Minusy:

– opłata za zwrot – 1 zł
– brak płatności ratalnych
– brak możliwości wygenerowania linku do płatności (taka możliwość istnieje tylko przy samodzielnym zaprogramowaniu takiej funkcji przez sprzedającego)
– brak możliwości współpracy bez zarejestrowanej działalności gospodarczej

 

Miejsce na podium w naszym rankingu:

 

ZEN kontakt

Adres e-mail do kontaktu oraz formularz kontaktowy, a także formularz rejestracji znajdziesz na oficjalnej stronie ZEN.

 

Artykuł zawiera zestawienie ofert na 24.03.2022. Staramy się aktualizować treść artykułu na bieżąco wraz ze zmianą ofert, ale z uwagi na dość częste zmiany nie możemy zagwarantować pełnej aktualności; artykuł ma charakter wyłącznie informacyjny – polecamy przed ostatecznym podjęciem decyzji upewnić się, co do treści oferty operatora usług płatności. W przypadku skorzystania z linków prowadzących do stron operatorów płatności, w większości przypadków korzystają Państwo z linku afiliacyjnego, a cena jest specjalnie dedykowaną dla naszych odbiorców. Dostawcą usługi jest zawsze bezpośrednio operator, a artykuł stanowi wyłącznie odesłanie do operatora. Kontaktując się z operatorem lub rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem tych linków, pomagasz nam zarabiać na rankingu. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad tym i kolejnymi rankingami. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Komentarze

Average
5 Based On 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.