Niższa prowizja w Przelewy24

(oferta aktualna na 02.06.2021)

Za ofertą systemu Przelewy24 przemawia wiele argumentów: jest to jeden z największych i najbardziej znanych operatorów płatności online w Polsce umożliwiający integrację z wieloma platformami. Przelewy24 obsługują wiele opcji płatności, również te, które są stosunkowo świeże na rynku, ale ich popularność rośnie (mowa tutaj chociażby o płatnościach odroczonych czy płatnościach subskrypcyjnych).

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie Przelewy24 lub porównać ją z innymi ofertami zajrzyj do Rankingu operatorów płatności.

Możesz też przeczytać naszą krótką recenzję Przelewy24, w której wymieniamy najważniejsze wyróżniki, plusy oraz minusy ich oferty.

Jaka jest prowizja za bramkę płatności Przelewy24?

W chwili publikacji tego artykułu zgodnie z tabelą opłat i prowizji opublikowaną na stronie Przelewy24.pl standardowa prowizja za korzystanie z systemu Przelewy24 przy e-przelewach, e-przelewach automatycznych oraz płatnościach Pay-By-Link wynosi 1,9%. W przypadku płatności kartą do standardowej prowizji 1,9% doliczana jest jeszcze opłata w wysokości 30gr za każdą transakcję.

Większość operatorów płatności online jest otwarta na negocjację stawki prowizji. Co dosyć oczywiste, na pewno szansę na lepsze warunki mają większe sklepy internetowe, z wyższym obrotem.

Jeżeli już próbowałeś negocjować i nie udało Ci się uzyskać satysfakcjonującej oferty, nie masz czasu na rozmowy negocjacyjne, startujesz dopiero ze sklepem internetowym lub obawiasz się, że Twój sklep jest zbyt mały, by otrzymać korzystną ofertę, możesz praktycznie bez wysiłku i straty czasu uzyskać wynegocjowaną przez nas stawkę prowizji: 1,2%.

Jak uzyskać niższą prowizję w Przelewy24?

Aby móc skorzystać z wynegocjowanej przez nas stawki wystarczy dokonać rejestracji konta w Przelewy24 przez ten FORMULARZ REJESTRACJI PRZELEWY24. Jeśli Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane i dojdzie do współpracy, będziesz mógł się rozliczać z Przelewy24 po stawce 1,2%. Pamiętaj, że oferta dotyczy nowych klientów.

Nie musisz się obawiać, chęć skorzystania z niższej prowizji nie zobowiązuje Cię do zakupu czegokolwiek od nas. Rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem wskazanego przez nas linku, pomagasz nam zarabiać. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad Rankingiem operatorów płatności online oraz kolejnymi rankingami związanymi z branżą e-commerce. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.