Niższa prowizja w PayU

(dane aktualne na 02.06.2021)

PayU to jeden z największych i najlepiej rozpoznawalnych graczy na rynku płatności online w Polsce.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie PayU lub porównać ją z innymi ofertami zajrzyj do Rankingu operatorów płatności.

Możesz też przeczytać naszą krótką recenzję PayU, w której wymieniamy najważniejsze wyróżniki, plusy oraz minusy ich oferty. Jednym z minusów standardowej oferty PayU, który może Cię odstraszyć, jest wysoka prowizja.

Jaka jest prowizja za bramkę płatności PayU?

W dniu publikacji tego artykułu standardowa prowizja w PayU wynosi 2,3%. Jeśli płatność jest dokonywana kartą do tego trzeba jeszcze doliczyć opłatę w wysokości 25gr. Co prawda PayU ma teraz promocję, w której prowizja jest obniżona do  z 2,3% do 1,25%, ale tylko przez pierwsze 3 miesiące współpracy, po których trzeba płacić podstawową stawkę. Trzeba przyznać, że nie brzmi to zbyt zachęcająco.

Jak uzyskać niższą prowizję w PayU?

Udało nam się wynegocjować dla Was w PayU niższą prowizję: 1,25% na stałe. Oferta dotyczy tylko nowych klientów. Możecie z niej skorzystać rejestrując się w PayU poprzez ten FORMULARZ REJESTRACJI PAYU.

Nie musisz się obawiać, chęć skorzystania z niższej prowizji nie zobowiązuje Cię do zakupu czegokolwiek od nas. Rejestrując konto w bramce płatności za pośrednictwem wskazanego przez nas linku, pomagasz nam zarabiać. To z kolei pozwala nam finansować dalsze prace nad Rankingiem operatorów płatności online oraz kolejnymi rankingami związanymi z branżą e-commerce. Dziękujemy!

Kontakt w sprawie współpracy

Chcesz nawiązać z nami współpracę w związku z naszymi rankingami lub przewodnikami? Napisz do nas: rankingi@convertis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze są publikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.