Moduły SOTE

Moduły SOTE – pod tą nazwa kryją się poszczególne funkcjonalności Twojego sklepu internetowego.

Dla przykładu – jeden z modułów SOTE to moduł filtrowania listy towarów. Zapewne się zgodzisz, że jedną z podstawowych funkcji sklepu jest prezentacja towarów. Filtrowanie zaś, to moduł ułatwiający klientom przeglądanie oferty Twojego sklepu.

To czy klient złoży zamówienie zależy w pierwszym rzędzie od tego, czy i jak szybko znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

 

Z tego powodu moduł filtrowania powinien być:

  • maksymalnie funkcjonalny => ma zawęzić listę towarów według wybranych cech i doprowadzić do szybkiego wyboru szukanego produktu.
  • elastyczny => wyszukać spodnie, ale tylko krótkie, w promocji i w kwiatki w rozmiarze XL? Nie ma sprawy…
  • prosty w obsłudze => a nawet banalny w obsłudze – powinien prezentować filtry w wygodny, czytelny, intuicyjny sposób.

 

Nasze moduły Sote takie właśnie są 🙂 Umożliwiają takie zawężenie listy towarów według wybranych cech, które doprowadzi do szybkiego odnalezienia szukanego produktu.

Najczęściej wykonujemy moduły SOTE w momencie, gdy Ty:

  • Zakładasz sklep internetowy.
  • Masz sklep, ale chciałbyś zwiększyć sprzedaż, czy wygodę jego użytkowania.

 

Będąc w którejś z tych sytuacji, możesz:

  • Dojść do wniosku (pomagamy dochodzić do optymalnych decyzji ) że nie potrzebujesz niestandardowych rozwiązań => wtedy skorzystaj z naszych gotowych modułów SOTE.

Wszystkie moduły, które możesz wykorzystać w swoim sklepie znajdziesz tutaj

 

  • Możesz uznać, że nie znalazłeś wśród standardowych modułów tych, które chciałbyś wprowadzić w swoim sklepie => wtedy wykonamy dla Ciebie indywidualne moduły SOTE.
  • Możesz też skorzystać z naszego doświadczenia w szerszym zakresie =>wówczas zanalizujemy i podpowiemy Ci, w jakie moduły SOTE byłoby warto wyposażyć Twój sklep, aby zwiększyć sprzedaż, uprościć obsługę klientów i zwiększyć automatyzację obsługi sklepu.

 

Niezależnie od tego, w jakie moduły SOTE chciałbyś wyposażyć swój sklep, następnym krokiem jest kontakt z nami – napisz do nas lub zadzwoń!