Integracja SOTE

Prowadzenie sprzedaży online – czy tego chcesz czy nie 🙂 – wymaga sprawnej wymiany informacji i automatyzacji pomiędzy Twoim sklepem, a systemami zupełnie innych firm.

Jakich? Na przykład hurtowni, firm kurierskich, systemów płatności online, czy choćby systemów do email marketingu.

Integracja SOTE jest właśnie takim powiązaniem/zintegrowaniem Twojego sklepu z wybranym systemem zewnętrznym. Inaczej pisząc – integracja SOTE to oprogramowanie wspomagające. Ono pozwala działać Twojemu sklepowi automatycznie i na wielu płaszczyznach.

Czy zastanawiałeś się na przykład, skąd biorą się dane o produktach w popularnych wyszukiwarkach cenowych? Te dane znajdują się tam właśnie dzięki integracji Twojego sklepu z daną wyszukiwarką cenową.

 

Najczęściej wykonujemy integrację SOTE w momencie, gdy Ty:

  • Zakładasz sklep internetowy.
  • W trakcie prowadzenia sklepu internetowego nawiązujesz współpracę z nowymi firmami zewnętrznymi, np. hurtowniami, czy firmami księgowymi.
  • Masz sklep i potrzebujesz zwiększyć sprzedaż, czyli zintegrować sklep z innym systemem, na przykład aukcyjnym lub systemem, który pomoże Ci zdobyć nowych klientów.

Będąc w którejś z tych 3 sytuacji, możesz:

  • Dojść do wniosku (pomagamy dochodzić do optymalnych decyzji ) że nie potrzebujesz niestandardowych rozwiązań => wtedy skorzystaj z naszych gotowych integracji SOTE – takich jak np. integracja z Paczką w Ruchu, Kurierem FedEx, pośrednikami płatności czy integracje plików (tzw. feed’ów) produktowych z Google, Facebook i porównywarkami (np. CENEO, Skąpiec).
  • Możesz uznać, że nie znalazłeś wśród standardowych integracji – tej, którą chciałbyś wprowadzić w swoim sklepie => wtedy przygotujemy dla Ciebie indywidualną integrację SOTE Twojego sklepu z dowolnym systemem zewnętrznym – np. systemami ERP, magazynowymi, księgowymi, hurtowniami.
  • Możesz też skorzystać z naszego doświadczenia w szerszym zakresie => wówczas przeanalizujemy bieżącą wersję Twojego sklepu i podpowiemy Ci, jakie integracje byłoby warto wykonać w Twoim sklepie, aby zwiększyć sprzedaż, uprościć obsługę klientów i zwiększyć automatykę w Twoim sklepie.

Niezależnie od tego, jakiej integracji SOTE potrzebujesz, następnym krokiem jest kontakt z nami: