Grafika SOTE

Grafika SOTE – to po prostu wygląd Twojego sklepu internetowego.

SOTE jest popularnym polskim programem do prowadzenia sklepu internetowego. Pozwala on nam – grafikom – na bardzo dużą elastyczność. Dzięki temu, grafika SOTE może przyjmować przeróżne formy. Innymi słowy – możemy zaprojektować wygląd Twojego sklepu wg dowolnego pomysłu lub zmienić w Twoim sklepie jakiś niewielki graficzny szczegół.

Najczęściej wykonujemy grafikę SOTE w momencie, gdy Ty:

  • Zakładasz sklep internetowy.
  • Masz już sklep internetowy, ale nie jesteś z niego w pełni zadowolony.
  • Masz sklep, wygodnie Ci się go używa, ale chcesz zwiększyć jego atrakcyjność.

 

Będąc w którejś z tych 3 sytuacji, zależnie od wielu zmiennych (znamy je wszystkie, jesteśmy profesjonalistami, podzielimy się z Tobą naszą wiedzą), możesz:

 

  • Dojść do wniosku (pomagamy dochodzić do optymalnych decyzji 🙂 ) że nie potrzebujesz niestandardowych rozwiązań => wtedy skorzystaj z naszej gotowej grafiki SOTE.

Standardowy sklep internetowy SOTE – zobacz przykładowy szablon:

  • Możesz też uznać, że Twój sklep powinien być unikatowy pod względem graficznym, po to aby się wyróżniał od konkurencji i głęboko zapadł w pamięć Twoich klientów => wtedy przygotujemy dla Ciebie specjalny, indywidualny projekt graficzny SOTE.

Niestandardowy sklep internetowy SOTE – przykłady:

VANS-SHOP.pl

 

SUZANA.PL

 

  • Gdy zaś dojdziesz do przekonania, że z jednej strony nie chcesz rewolucji w wyglądzie swojego sklepu, ale z drugiej strony coś byś jednak w jego grafice zmienił => dostosujemy grafikę SOTE do Twoich preferencji.

Niezależnie od tego, do której wersji grafiki SOTE się skłaniasz, następnym krokiem jest kontakt z nami: