Opinie naszych klientów

Młodzi piękni i z zapałem do pracy 🙂 Prowadzenie sklepu internetowego w Ich towarzystwie jest dużo przyjemniejsze. Sprawnie ogarniają pojawiające się problemy techniczne nawet w najdziwniejszych porach, „nie da się” w zasadzie nie występuje w Ich języku. Nawet programiści działają sprawniej niż przyjęte jest w tym fachu. Czasem zaganiają do pracy, czasem bez owijania w bawełnę nazywają rzeczy po imieniu, ale wszystko po to by mój sklep działał lepiej. Duża wiedza o branży pozwala Im wyłapywać błędy i niedociągnięcia, z których nie zdawałam sobie sprawy. Jeżeli coś nie idzie tak jak założyliśmy szukają głębiej zainteresowani sukcesem.

Sklep z ekipą Convertis prowadzi się łatwiej. Fachowo i sprawnie dbają o stronę techniczną, (a materia, którą dostali w swe ręce ma niemałe wymagania). Dzięki znajomości branży i śledzeniu, co się w niej dzieje, wyłapali sporo niedociągnięć, których sama nie zauważałam, zoptymalizowali kilka funkcji i wytyczyli kierunek dalszego rozwoju dla sklepu. Są zaangażowani i sumienni. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż są sympatycznymi ludźmi. Komunikacja jest ok., co jest istotne, gdy np. pojawi się jakiś problem techniczny do rozwiązania na cito. Mają wiedzę, mają pomysły, mają rozeznanie i zaplecze, co dla mnie, jako klienta oznacza gwarancję dobrze wykonanej pracy i nadzieję na sukces. Jedyny minus – nie są cudotwórcami 😉

Zespół Convertis zoptymalizował nasz sklep tak by był jak najbardziej przyjazny Klientowi. Dba o jego zaplecze. Gdy pojawia się problem pomoc przychodzi bez zbędnej zwłoki. Panowie od niedawna poza stroną techniczną, wspierają nasze działania promocyjne a pozytywne wyniki ich pracy już widać. Mają zapał, wiedzę, znają branżę i śledzą ją na bieżąco, co dla klienta jest bardzo dobrym prognostykiem. Kogoś, kto stawia pierwsze kroki w tym biznesie poprowadzą za rękę, nauczą tego, co niezbędne by nie zginąć. Poza tym są sympatycznymi młodymi ludźmi, którzy chcą by ich klient odniósł sukces i robią, co trzeba by mu w tym pomóc. Przed nami jeszcze wiele pracy, bo nasz sklep czeka jeszcze „zmiana wystroju”, więc znajomość będziemy kontynuowali. Polecam!