NASZĄ DROGĄ JEST ECOMMERCE

Oferta Convertis to szeroki wachlarz usług eCommerce i dookoła eCommerce. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy ekspertami w platformach SOTE i PRESTA. Dumni z tego, że stosujemy na co dzień połączenie wszystkich zasad eCommerce w naszej pracy. To oznacza, że sercem naszej firmy jest pomaganie naszym klientom we wdrożeniu, prowadzeniu i rozwijaniu ich platform eCommerce, jak również rozwoju ich biznesu online.

Znamy biznes eCommerce. Nasze platformy tworzą wartość poprzez inteligentne integracje i optymalizacje konwersji.

Oferta Convertis

Zobacz, jak możemy Ci pomóc

GRAFIKA

Wyróżnij swoją markę od konkurencji i zwiększ obroty poprzez profesjonalnie zaprojektowaną stronę. Nasz Zespół Kreatywny łączy talent z najlepszymi praktykami eCommerce by dostarczać wysoce konwertujące sklepy.

WDROŻENIA

Nasi programiści z wieloletnim doświadczeniem w Presta i Sote tworzą strony w pełni z optymalizowane i godne zaufania. By dostarczać rezultaty na czas używamy najlepszych narzędzi do zarządzania projektami w metodyce Agile.

MARKETING

Zwiększ swój biznes online za pomocą kampanii marketingowych, które wygenerują klientów i zwiększą obrót Twojego sklepu. Nasz Zespół Marketingowy zwiększy współczynnik wzrostu Twojego sklepu poprzez wycelowane kampanie online.

WSPARCIE TECHNICZNE

Ochraniamy sklepy naszych klientów poprzez ciągłe monitorowanie i poprawki sklepu. Od nowych funkcji, integracji do awarii strony, dostarczamy natychmiastową ochronę.

NOWE FUNKCJE I INTEGRACJE

Nasi programiści budują niezawodne i zaawansowane funkcje i integracje, by podnieść produktywność i obrót sklepu.

ANALIZA I ROZWÓJ SKLEPU

Na bieżąco analizujemy Twój sklep i klientów, proponujemy nowe rozwiązania i usprawnienia, które ułatwiają życie Twoim klientom, a Tobie pomogą zwiększać przychody i usprawniać pracę.

Kompleksowe usługi

Pomożemy Ci stworzyć, wdrożyć, prowadzić i rozwijać sklep internetowy

Ty znasz się na swojej branży, my znamy się na branży sklepów internetowych. Razem możemy rozwinąć Twój biznes rozwijając dla Ciebie kanał sprzedaży internetowej
Zobacz co inni mówią o współpracy z nami

Jesteśmy dumni, że możemy pracować z naszymi Klientami

oferta Convertis - Organic24Charakteryoferta Convertis - pro-sprzetoferta Convertis - dodrukarkioferta Convertis - wyprawamamaoferta Convertis - paulbunyanoferta Convertis - mamagamaoferta Convertis - axodkurzacze